28 листопада
Завантажити ще

Зникнення Світлани Світличної: рідні розповіли, що робила актриса перед зникненням

Зникнення Світлани Світличної: рідні розповіли, що робила актриса перед зникненням
Фото: instagram.com/svetlana__svetlichnaya/

Світлану Світличну вже ніхто не бачив майже тиждень. Перед зникненням, 20 жовтня, артистка приходила до гільдії акторів Росії та просила про допомогу.

- Відчинилися двері – зайшла Свєточка без дзвінка. «Ось ви тут сидите, а з мене знову знущаються. Дайте мені юриста, я хочу, щоб мене захистили», - сказала вона, - повідомила kp.ru голова гільдії Валерія Гущина.

За її словами, Світличну проводили до юриста гільдії. Потім відправили на таксі додому за новою адресою - до ЖК "Лосиний острів". Адресу місця проживання дала невістка, оскільки сама Світлична адреси не пам'ятала.

- Із таксистом домовилися, що він доведе її до дверей. Її родичі (родина сина) живуть у районі Преображенки. Усі вони поряд. Вона поїхала від нас із рюкзачком. У ньому знаходилися гроші та документи, - наголосила Гущина.

З того часу телефон артистки не відповідає. Поліція переглядає камери відеоспостереження поряд із будинком Світличної.

- Свєточка давно… своєрідна. Мені здається, ми шукаємо людину, яку ніколи не знайдемо. Камери не показали, куди вона могла піти, – наголосила Гущина.

Журналісти з'ясували, що після того, як Світлична відвідала Гільдію кіноакторів 20 жовтня, до неї приїхала знімальна група каналу «Росія». Актриса пішла їх зустрічати надвір. Вона не знала, як відкрити шлагбаум. Телевізійники її зняли та поїхали.

Після цього сліди Світличної обриваються. Куди вона поділася потім, ніхто не знає.

За словами невістки Світличної Ольги, акторка нікуди не виходила і в гостях у неї нікого не було.

- Ми їй дзвонили. Потім прийшли до неї додому із ключами. Відчинили двері. Безладу немає, речі, рюкзачок з документами та грошима на місці. Але самої Світлани Опанасівни немає, – розповіла жінка.

Вона зазначила, що 81-річна актриса переїхала у нову квартиру в Лосиному Острові 7 жовтня, щоб бути ближче до родини свого сина.

Наразі мобільний телефон Світличної недоступний. Але таке з нею часто траплялося.

Довідка

Світлані Світличній 81 рік. Відома радянська та російська актриса. Найбільшу популярність їй принесла роль блондинки Анни Сергіївни у "Діамантовій руці" Леоніда Гайдая. Світлична також знімалася у таких знаменитих фільмах, як "Сімнадцять миттєвостей весни", "Місце зустрічі змінити не можна" та "Нові пригоди невловимих".

25 жовтня стало відомо, що родина артистки звернулася до поліції із заявою про зникнення Світличної. За їхніми словами, після нещасного випадку в липні 2021 року, коли на голову Світлані впав софіт під час зйомок, у артистки почала розвиватися деменція і вона часто забуває останні події.