Завантажити ще

Хрещений син принцеси Діани обвінчався з дочкою мільярдера

Хрещений син принцеси Діани обвінчався з дочкою мільярдера
Фото: instagram.com/the_royal_watcher/

Принц Греції і Данії Філіппос зіграв весілля з дочкою швейцарського мільярдера Ніною Флор. Церемонія вінчання відбулася в головному Кафедральному соборі Афін. Про це повідомляє People.

- 35-річний Філіппос, молодший син короля Греції Костянтина III, зв'язав себе узами шлюбу з 34-річною спадкоємицею авіакомпанії VistaJet. На пишної церемонії в Кафедральному соборі Афін були присутні члени королівської сім'ї з декількох європейських монархій, - пише видання.

Серед гостей були помічені принцеси Беатріс і Євгенія (внучки королеви Єлизавети), мати короля Іспанії, королева Софія, принц Крістіан Ганноверський (німецький дворянин) і його дружина, аристократка Алессандра де Осма, графиня Пенелопа Нетчбулл, король Костянтин - хрещений батько принца Вільяма - і мати Пилипа, королева Данії Анна-Марія. Батько нареченої, швейцарський мільярдер Томас Флор, також прибув на церемонію, щоб видати свою дочку заміж.

Це третє святкування весілля грецького принца і Ніни Флор. Молодята вперше одружилися на таємній церемонії на ексклюзивному швейцарському гірськолижному курорті Санкт-Моріц в грудні. Через строгих обмежень в Швейцарії на COVID-19 їхні батьки були єдиними, хто стали свідками одруження. Пізніше пара відсвяткувала свій союз торжеством, організованому письменником Vogue Еліс Нейлор-Лейланд і її чоловіком Томом в їхньому будинку.

35-річний принц Греції та Данії Філіппос є молодшим сином короля Греції Костянтина III, а також хресним сином принцеси Діани, покійного чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II - принца Філіпа і колишнього короля Іспанії Хуана Карлоса. Зараз грецький принц живе в Нью-Йорку, де працює інвестиційним аналітиком.