12 червня
Завантажити ще

Борис Джонсон розповів, чим займається королева Єлизавета II після ночі в лікарні

Борис Джонсон розповів, чим займається королева Єлизавета II після ночі в лікарні
Фото: Грант/басейн Alastair через REUTERS.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон передав свої найкращі побажання королеві, яка провела ніч в лікарні. Представник Букінгемського палацу повідомив, що монарху довелося скасувати запланований візит до Північної Ірландії заради "попереднього обстеження" в середу. 95-річна королева лікувалася в приватній лікарні короля Едуарда VII в центрі Лондона, але вже повернулася до роботи в Віндзорському замку. Про це Джонсон повідомив, спілкуючись з репортерами під час відвідування центру вакцинації в спортивному центрі Little Venice в західному Лондоні, передає Sky News.

- Я думаю, що все передають Її Величності наші самі, самі найкращі побажання, - сказав прем'єр-міністр. - І, звичайно, [побажання] від уряду. Але мені дали зрозуміти, що насправді Її Величність, як для неї характерно, знову за своїм робочим столом в Віндзорі. Ми посилаємо їй всі можливі добрі побажання.

Очікується, що королева зможе прийняти світових лідерів на Всесвітньому кліматичному саміті ООН COP26 в Глазго. Там будуть присутні принц Уельський Чарльз і принц Вільям.

У Букінгемському палаці не відразу повідомили громадськість, що королева в лікарні. Придворні випустили інформаційне повідомлення після 22:00. Задовго до цього газета Sun з посиланням на джерела повідомила, що Єлизавета II в лікарні.

Представник прем'єр-міністра відмовився повідомляти, чи мав Борис Джонсон щотижневу аудієнцію у монарха. Джонсона досі вказали в циркулярі Суду, де публікують звіти про зустрічі королеви.

Останній раз королева проводила ніч в лікарні в 2013 році. Тоді вона лікувалася в приватній клініці від симптомів гастроентериту.