Завантажити ще

Схожих на Ештона Кутчера і Мілу Куніс акторів помітили на зйомках у Києві, але в соцмережах впевнені, що це дублери

Схожих на Ештона Кутчера і Мілу Куніс акторів помітили на зйомках у Києві, але в соцмережах впевнені, що це дублери

Творці фільму "Любов і блогери" заінтригували кадрами зі знімального майданчика, де, за даними ЗМІ, знімаються голлівудські актори Міла Куніс і Ештон Кутчер. До мережі потрапив ролик, на якому якась пара виходить з фургона у супроводі охорони. Ймовірно, це схожі за типажем артисти, які втілять на екрані знамениту родину. Підтверджувати чи спростовувати цю інформацію не поспішає і один з продюсерів картини Володимир Остапчук.

"Шановні ЗМІ! Сьогодні з ранку просто розривається телефон і директ з проханням прокоментувати новину про те, що у фільмі «Любов і блогери» знімаються Ештон Кутчер і Міла Куніс. Ми з Євгеном Таллером поки що ніяких коментарів дати не можемо. Дякую", - написав телеведучий в Інстаграмі.

У коментарях під постом користувачі впевнені, що це всього-на-всього жарт, аби підігріти інтерес до фільму.

"Видно, що це не він, максимум дублер", "Кутчер... близько не схожий", "Цей чувак схожий на якусь пошарпану життям версію Кутчера, якби він жив в селі десь в Україні все життя. Жах", "Щось  зовсім не він", "У Кутчера зріст під два метри", - пишуть підписники.

Що за фільм

"Любов і блогери" - це перша українська повнометражна картина про блогерів. Головні ролі у фільмі зіграють популярні інфлюенсери: фіналістка "Супермодель по-українськи" Вікторія Маремуха, актор серіаліті "Київ днем і вночі" Богдан Шелудяк (Буше), актор серіалу "Будиночок на щастя" Назар Задніпровський, співачка Аня Трінчер, блогери Ганна Алхім і Ксенія Манекен, а також Ольга Сумська, Катерина Кістень, Володимир і Христина Остапчук. Сюжет стрічки творці тримають в секреті. Фільм покажуть у кінотеатрах навесні 2022 року.