Завантажити ще

Настя Приходько показала рідкісні фото з чоловіком: Люблю тебе, Сашо!

Настя Приходько показала рідкісні фото з чоловіком: Люблю тебе, Сашо!
Фото: instagram.com/prykhodko_official

Обранець Анастасії Приходько не є публічною людиною і не любить світитися у пресі чи соцмережах. Тому поява його на Instagram -сторінці співачки - велика рідкість.

"Моя опора, мій ангел-охоронець! Завжди і в усьому моя підтримка. У всіх моїх ідеях фікс, коли я з палаючими очима бігу "поперед батька самі знаєте куди", я знаю, що, коли я обернуся, ти завжди будеш бігти за мною зі словами "Що цього разу?!". Але будеш поруч! Люблю тебе, Сашо! І ці рідкісні фото, зроблені потайки на телефон, де тебе майже не видно, все одно мені дуже подобаються", - написала Приходько.

Вона розмістила два кадри, на яких Олександр стоїть позаду неї, ніжно обіймаючи. При цьому Приходько одягнена у білое пальто, прикрашене штучним хутром. В її руках - кава. Фотографії зроблені у Києві на Хрещатику.

Анастасія Приходько вийшла заміж за Олександра у 2013 році. У 2019-му році пара обвінчалася. У Анастасії та Олександра двоє спільних дітей - 6-річний Гордій і піврічний Лука. Також співачка виховує доньку від першого шлюбу з бізнесменом Кухілаві - 11-річну Нану.

Новини по темі: Анастасія Приходько