6 грудня
Завантажити ще

Джамала вперше вийшла на ринг

Джамала вперше вийшла на ринг
Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Український хореограф Антон Нестеренко ознайомив свою партнерку по "Танцях з зірками" Джамалу зі своїм хобі і вивів співачку на ринг. Для артистки це була перша "боротьба". Про це вона написала в Інстаграме.

- Вчора Антон познайомив мене зі своїм хобі і я вперше вийшла на ринг. Здається, мені підходять боксерські рукавички ?, - похвалилася зірка знімком, на якому вона зображена в "повній бойовій готовності".

Також Джамала попросила у шанувальників підтримки в сьомому ефірі "Танців із зірками", анонсувавши "справжню боротьбу" і виліт з проекту двох пар.

- Боріться - поборіть! Сьогодні на "Танці з зірками" - справжній файт. З змагання вибудуть відразу дві пари. Наші з Антоном Нестеренко професійні шляхи - це постійна праця і боротьба. Ми обидва готові йти вперед. Немає ні музики, ні боксу, ні танців без уболівальників. Чекаємо вашу підтримку, - написала артистка.

Відома українська співачка 38-річна Джамала (справжнє ім'я - Сусана Алімівна Джамаладінова) виконує пісні в жанрах джаз, соул, фанк, фолк, поп та електро. Велику популярність артистці принесла перемога на 61-му конкурсі пісні "Євробачення 2016" в Стокгольмі з піснею "1944" про депортацію кримських татар. З 2017 року Джамала за Сеита-Бекіром Сулеймановим. Подружжя виховує Сеит-Гірая і Емір-Рахмана.

Новини по темі: Джамала Зірки