Завантажити ще

Переможцем "Співають всі" став 16-річний Муаяд Абдельрахім з Одеси

Переможцем
Фото: Детектор медіа

На телеканалі Україна відбувся фінал вокального шоу "Співають всі". Перемогу здобув 16-річний одесит Муаяд Абдельрахім і став володарем головного призу в розмірі 500 тисяч гривень.

Абдельрахім отримав у фінальному виступі від журі 84 балів і посів за кількістю балів перше місце. Друге місце дісталося бариста зі Львова Ескену Заклику - за нього проголосували 78 членів журі. Третє місце зайняла дружина композитора і музиканта Євгена Хмари Даша Ковтун, відома під псевдонімом ODARA, набравши в фіналі 67 балів.

- Я вдячний проєкту, адже він розкрив мене і мій потенціал. Я дуже щасливий і хочу висловити подяку кожній людині, яка мене підтримувала, – ділиться переможець шоу «Співають всі!» каналу «Україна» Муаяд Абдельрахім. – Перемога в шоу – це великий крок вперед і величезний поштовх. Чомусь я впевнений, що цей проєкт мені дуже допоможе в подальшому становленні. Зі свого боку, можу точно сказати – я працюватиму ще більше, ставатиму кращим і в жодному разі не залишу цю справу.

16-річний переможець Муаяд Абдельрахім з Одеси, займається вокалом уже 5 років. Юний талант зумів підкорити журі шоу "Співають всі" виконанням пісні «Люди, як кораблі» групи «Скрябін», яка принесла йому максимальні 100 балів.

Вокальне шоу «Співають всі!», Яке стартувало на телеканалі Україна в серпні, проходить в Україні вперше. Проект є аналогом британського формату All Together Now, який вперше вийшов на телеканалі BBC в 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, в якій виходить це музичне шоу.

Новини по темі: Шоу проекти переможець