Завантажити ще

Співак Прохор Шаляпін відмовився від спадщини померлої дружини: Я вчиню по совісті

Співак Прохор Шаляпін відмовився від спадщини померлої дружини: Я вчиню по совісті
Фото: instagram.com/shalyapin_official

Російський шоумен і співак Прохор Шаляпін не претендуватиме на спадок дружини Тетяни Клаудії Девіс, яка померла в США. Про це мати артиста Олена Колесникова повідомила журналістам News.ru

"На жодну спадщину ми претендувати не будемо. Син сказав: "Я навіть не збираюся претендувати на спадщину, це все не моє. Я зроблю по совісті, вся спадщина має належати її сім'ї, тобто дістатися батькам", - цитує слова жінки видання.

Мати Шаляпіна додала, що виконавець не може повірити в те, що сталося, й донині в шоці від цієї трагічної новини».

- Прохор довгий час був на зв'язку із дружиною, а потім зв'язок припинився і він спілкувався тільки з батьками Тетяни. Він донині в шоці від цієї трагічної новини, ми самі ще не зрозуміли, як це сталося. Зараз син знаходиться в Москві, він дуже погано себе почуває, - уточнила Олена.

Тетяна Девіс померла від наслідків коронавірусу, яким заразилася після весілля. Жінку госпіталізували в одну з американських клінік з великим ураженням легень. Щоб полегшити стан жінки, медики ввели її в штучну кому і підключили до ШВЛ, але це не допомогло. 42-річної бізнесвумен не стало 30 вересня. Приїхати на похорон і попрощатися з дружиною Шаляпін не зможе - через ковід Девіс ховатимуть у закритій труні.

Прохор і Тетяна одружилися 31 липня в Лас-Вегасі. На пишне святкування пара витратила 15 мільйонів рублів (близько 5,5 мільйона гривень). Російські ЗМІ пишуть, що для публіки жінка зменшила собі вік. Нібито їй було не 42 роки, а близько 60-ти. Все для того, аби Прохор в черговий раз не виглядав мисливцем за бабусями (його попередній дружині Ларисі Копенкіній було 58).

Девіс була третьою за рахунком дружиною артиста. Вперше він одружився у 18 років на жінці набагато старшій за себе. Другою обраницею 37-річного співака стала бізнес-леді Лариса Копенкина. Вона була старша за Прохора майже на 30 років. Пізніше Шаляпін зустрічався зі світською левицею Ганною Калашниковою, а також із вдовою Армена Джигарханяна Віталіною Цимбалюк-Романовською.

Новини по темі: Втрати Прохор Шаляпін