19 липня
Завантажити ще

Помер зірка шоу "Голос 60+" і групи "Ліга Блюзу" Микола Арутюнов

Помер зірка шоу
Фото: FB \Микола Арутюнов.

Помер відомий радянський і російський блюзовий співак і композитор Микола Арутюнов. Відомому блюзмену було 63 роки. Про це 28 вересня повідомляє російське інформагентство РБК з посиланням на представника сина музиканта - Сергія.

- Так це так. Прощання вже відбулося, - сказали виданню.

Точна дата і обставини його смерті поки не розголошуються. За непідтвердженими даними, він помер від коронавіруса.

Микола Арутюнов народився в Москві 11 квітня 1958 року. У 1979 році він заснував групу «Ліга блюзу», яка грала в стилі блюзу і року. У 1999 році «Ліга блюзу» припинила свою концертну діяльність.

Арутюнов брав участь також в таких проектах, як «Микола Арутюнов & Funky Soul», «Четверг Арутюнова», «Арутюнов & Quorum», «Микола Арутюнов & The Blues Barbarians». Виступав у складі англійської групи The Booze Band, неодноразово співав із зарубіжними артистами, серед яких Бі Бі Кінг, Лі Рокер, Джонні Коупленд та іншими. У 1994 році став першим вітчизняним музикантом, що виступив на головній сцені Всесвітнього джаз-фестивалю в Монтре.

Співак брав участь в телевізійному шоу «Голос 60+». Працював на радіо, вів авторську програму «Історична справедливість» - про рок-виконавців 1960-1970-х. Арутюнов написав гімн футбольного клубу "Динамо" (Москва) і гімн рекламної кампанії Олімпійських Ігор в Сочі-2014.