Завантажити ще

Лобода про конфлікт Кіркорова і Крапівіної: Будь-який скандал живе три-чотири дні, наш жив тиждень

Лобода про конфлікт Кіркорова і Крапівіної: Будь-який скандал живе три-чотири дні, наш жив тиждень
Фото: instagram.com/lobodaofficial

Українська співачка Світлана Лобода прокоментувала скандал експродюсера Нателли Крапівіної та Філіпа Кіркорова, який стався після вручення премії "MУЗ-ТВ". Тоді Крапівіна заявила, що російський шоу-бізнес нагадує їй "цирк виродків", а позування артиста на церемонії в компанії напівоголених чоловіків, охрестила паноптикумом, додавши "Раніше на Кавказі таких розчленовували на шашлики". Сама Лобода публічно нікого з учасників цього конфлікту не підтримувала.

- Я нікого не підтримувала, тому що в конфлікті завжди є дві сторони. І вони, на мій погляд, обидва не праві, тому що відповіді були теж не дуже коректними. Вони чомусь стосувалися і мене. У якийсь момент.... я не розуміла чому так? Зараз все стихло. Взагалі будь-який скандал живе 3-4 дні, наш жив тиждень, - поділилася виконавиця в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Після того, що сталося Лобода і Крапівіна припинили багаторічну співпрацю. За словами зірки, криза у відносинах з продюсером вже була декілька років тому.

- Ми близько місяця не розмовляли, просто дали одна одній паузу. Але зараз розібралися. Ви знаєте, у нас пару років назад був такий дуже важкий період, коли ми майже рік не працювали разом. Ми це не афішували, але дуже важко спілкувалися, якраз тоді, коли я була вагітна Тілєчкою, у мене був кліп "SuperSTAR". Ми з Нателлою важко ладнали, - заявила артистка.

Перепалка в соцмережах між Кіркоровим і Крапівіною сталася в червні. Співак порахував висловлювання експродюсера Лободи гомофобним, назвавши її людиною подвійних стандартів. У відповідь Крапівіна записала відеозвернення, де пояснила, що її обурила пропаганда "моральних виродків", а не гей-культури. Після припинення співпраці з Лободою, Нателла заявила, що відкриває свій музичний лейбл, а також займеться продюсуванням фільмів.