28501
0
20 квiтня
Завантажити ще

Нателла Крапівіна зняла комедію "Орел і решка" з російськими акторами

Нателла Крапівіна зняла комедію
Фото: кадр з відео

Згідно з сюжетом комедії програма " Орел і решка " знаходиться на межі закриття. Щоб врятувати шоу, продюсер йде на відчайдушний крок - влаштовує зйомки в одній з найбільш закритих країн світу. Ролі в картині зіграли Олександра Бортіч, Олександр Молочников, Олександр Гудков і Катерина Варнава, пише телеграм-канал «Культурна пральня».

- Після перегляду трейлера асоціацій з «Орлом і решкою» нуль. Фільм тільки зміцнить думку, що «ОіР» - це російський продукт, хоча це і не так. Будь ми Крапівіною, замість Варнави покликали б Лесю Никитюк, - підкреслили в телеграм-каналі.

Прем'єра фільму - цієї зими на КіноПоіскHD. Режисером виступив Вазген Каграманян.

"Орел і решка" - тревел-шоу, в якому два ведучих відвідують різноманітні міста в світі. Вони кидають монетку, яка вирішує, хто з них витратить на подорож $100, а хто отримає золоту банківську карту, за якою необмежений ліміт витрат.

Нателла Крапівіна довгий час працювала з українською співачкою Світланою Лободою, однак на початку червня оголосила про закінчення контракту. Продюсер заявила, що більше не хоче мати нічого спільного з шоу-бізнесом. У вересні ж Крапівіна заявила, що таки повернеться до музичного продюсування, але буде працювати з молодими артистами.