24 липня
Завантажити ще

Зоряний прийом у Пугачової: Вайкуле прийшла в гості з "дієтичним харчуванням" і квітами від Урганта, а Галкін станцював з Газмановим

Зоряний прийом у Пугачової: Вайкуле прийшла в гості з
Фото: Instagram \Максим Галкін

Знаменита співачка Алла Пугачова любить приймати гостей, але в її будинок вхожі не всі. А ось зоряний склад журі російського шоу "Голос 60+" (в Україні поки такого "вікового" варіанту шоу немає, але напевно рано чи пізно з'явиться) склався такий, що і кожен його учасник окремо, і весь колектив - бажані гості для примадонни. Про це 30 вересня в Інстаграм написав Максим Галкін.

- Вчора до нас на вечерю заїжджали наші друзі, за сумісництвом журі "Голос60 +" в повному складі. Стас Намін з сім'єю, Валера Леонтьєв, Лайма Вайкуле, Олег Газманов з Мариною. Дуже весело посиділи! - написав господар будинку.

Відео із зустрічі Максим Галкін, на диво, не публікував. Але за нього це зробили деякі гості вечірки.

- Алла і Максим запросили наставників шоу "Голос" до себе додому! Вийшов відмінний вечір! Смачно посиділи, поговорили, потанцювали і можу сказати! Господарі прекрасні і гостинні, діти чудові, будинок казковий і сповнений любові! - поділився враженнями Олег Газманов

Судячи з відео, самими мовчазними гостями були Стас Намин (чия група "Квіти" в цьому році відзначає 50-річчя) і Валерій Леонтьєв. Газманов вистрілював рідкісними афоризмами, на зразок "наставники" Голоси "прийшли до найголовнішої наставниці".

Окремо виконувала соло Лайма Вайкуле, зрадівши, що хоч ненадовго відновився їх з Пугачовою курортний дует, відомий у вузьких колах як "Дами з дюн". Вони не бачилися вже два роки: зазвичай влітку, коли сімейство Пугачова-Галкін приїжджають в Юрмалу, Алла Борисівна з Лаймою всіляко озорничают удвох, а Галкін - знімає і викладає в соцмережі з відповідним хештегом.

- Я прийшла до жінки з дюн! І від дами з дюн тобі... У нас же зараз дієта? Тому - тільки, лише дієтична їжа! І квіти від Вані Урганта! - вручила артистка коробочки і букет господині будинку.

- Тільки тістечка! Сьогодні - можна! - здала подругу Пугачова.

Зірки встигли не тільки поговорити, але і потанцювати. Всю дискотеку прихильникам не показали, але те, що Максим Галкін і Олег Газманов склали пару на танцполі, в звіт "не для преси" увійшло.

Раніше повідомлялося, що в Росії помер зірка шоу "Голос 60+" і творець групи "Ліга Блюзу" Олександр Арутюнов. Також ми писали про те, що Пугачова і Галкін влаштували свято на честь 8-річчя Лізи і Гаррі, причому подарунки дарували не лише дорослі - дітям, а й навпаки.

Алла Пугачова і Максим Галкін одружені з 23 грудня 2011 року - готуються до 10-річного ювілею. Для співачки це п'ятий шлюб. Пара виховує двох дітей, народжених сурогатною матір'ю, - Лізу і Гаррі. Телеведучий постійно ділиться зі своїми передплатниками сімейними новинами.