15 липня
Завантажити ще

Емінем шокував фанатів і з'явився на відкритті своєї закусочної

Емінем шокував фанатів і з'явився на відкритті своєї закусочної
Фото: Детройтські новини

Американський репер Емінем з'явився на відкритті своєї закусочної Mom's Spaghetti ( "Мамині спагетті»). Фанати артиста були шоковані, коли побачили, як він на кухні закладу готує спагетті. Про це пише Detroit News.

- Це була мрія всього мого життя. Зустрітися з Емом, сфотографуватися з ним, поговорити з ним, обійняти його і отримати автограф. Ем залишив автограф на моїй коробочці з порцією Mom's Spaghetti. І я плакала від щастя, - сказала 24-річна фанатка Ерін Фаррер, яка говорить, що була прихильницею Емінема з того часу, як вона себе пам'ятає.

Фанати почали шикуватися в чергу за сім годин до відкриття закусочної. Однак щасливчиками виявилися перші сто осіб, які стояли на початку черги. За годину до відкриття персонал закусочної покликав їх до вікна для видачі замовлень, де на здивованих шанувальників чекав Емінем. Артист особисто стояв на роздачі замовлень, а також допомагав на кухні. З усіма охочими Емінем також зробив фото і дав автограф.

У закусочній Емінема можна спробувати спагетті, пасту з фрикадельками й сендвічі з макаронами. Також на території є магазин The Trailer, де можна придбати лімітований мерч співака.

Назва закусочної - Mom's Spaghetti ( "Мамині спагетті"), її музикант відкрив у рідному місті Детройт, відсилання до щита артиста 2002 року Lose yourself, який став саундтреком для біографічного фільму "8-ма миля». Через рядок "Мамині спагетті" Емінем обігрував напад нудоти через стрес перед реп-батл.