15 липня
Завантажити ще

Маша Єфросініна про скандал сім'ї Пустовіт: Ця історія - не для срачу, а щоб все зробили свої висновки

Маша Єфросініна про скандал сім'ї Пустовіт: Ця історія - не для срачу, а щоб все зробили свої висновки
Фото: Особистий архів Маші Єфросініної

Телеведуча Маша Єфросініна вважає, що в ситуації з родиною Пустовіт - кожен повинен зробити свої висновки. Однак вона дуже вдячна блогеру Саші Бо за те, що вона поділилася своєю історією. Про це ведуча розповіла в інтерв'ю " КП в Україні".

- Я знаю, скільки мільйонів жінок мовчить. І хоча б уже за це я буду вдячна їй як жінка, як журналіст, як посол і борець з психологічним насильством над жінками протягом багатьох років. Ця історія - не для срачу, це історія - щоб всі зробили свої висновки. Всі коментарі в цій історії - це і є біль кожної людини, - поділилася Маша.

Вона також відмовилася коментувати інтерв'ю Ігоря Пустовіта Славі Дьоміну. Ведуча підкреслила, що не потрібно перетворювати цю ситуацію в "якусь неприємну метушню".

- Є два інтерв'ю, дані двома людьми двом різним журналістам, - нехай люди самі роблять висновки. Якщо я відкрию рот, все перетвориться або на виправдання, або на захист. Я ні секунди не шкодую про виконану роботу. Це дуже складна ситуація для всіх, тут немає людей, які вийшли з неї, легко струснувши головою. Всі перебувають у дуже сильній турбулентності. І коментувати що-небудь - це опускатися до рівня бруду і розборок. Тому скажу так: я ні про що не шкодую, не збрехала ні в єдиному слові, у мене є позиція, і я як і раніше вважаю, що Саша сильна і відважна, що змогла заговорити, - розповіла вона.

На початку вересня інстаграм-блогер і інфлюенсер Саша Пустовіт (1,9 млн.підписників) в інтерв'ю Маші Єфросініної "Іспит на відвертість" розповіла, що кілька разів йшла від чоловіка Ігоря Пустовіта через постійні скандали. Вона розповіла, що чоловік постійно шантажує її і нібито обіцяє оприлюднити фото і відео і розповісти підписникам, що у неї булімія і раніше був туберкульоз. У відповідь на звинувачення дружини, Ігор Пустовіт дав інтерв'ю Славі Дьоміну, де назвав інтерв'ю Саші "концертом" і заявив, що слова його дружини - це брехня.