20 червня
Завантажити ще

Ігор Пустовіт про розлучення з Сашею Бо: Шантаж булімією - останнє, що мені залишалося. Я пропонував їй лікуватися

Ігор Пустовіт про розлучення з Сашею Бо: Шантаж булімією - останнє, що мені залишалося. Я пропонував їй лікуватися
Фото: скріншот відео

Блогер і шоумен Ігор Пустовіт у відповідь на одкровення дружини Саші Бо про розлучення, дав інтерв'ю YouTube-каналу "Слава +", де розповів свою версію їх скандального розставання. У бесіді з Машею Єфросиніною Саша зізналася, що вісім разів йшла від чоловіка через постійні сварки та скандали. Ігор запевняє, що причин набагато більше. І одна з них - діагноз "булімія" у дружини.

Про "іспит" Саші Пустовіт у Маші Єфросиніної

- Ти бачив головне - приниження на всю країну... Ти бачив цей концерт, там і Маша, і Саша. Я учасник КВК, я [публікую меми на цю тему і так] жартую. Мем - це просто мем. Я, звичайно, кажу про рейтинг Маші, тому що вона починає інтерв'ю з того, що у нас була сварка з Сашею в поїзді... У нас її не було. Маша в інтерв'ю розповідає, що вона мене заспокоювала. Я зараз звернуся до неї: "Маша, привіт. Я не тримаю на тебе зла, у тебе там вже майже мільйон переглядів. Я тебе щиро з цим вітаю. Ти власне хотіла цього. Ми з тобою в поїзді спілкувалися голосовими повідомленнями. Запиши це аудіоповідомлення і покажи моє голосове повідомлення. Ти по ньому зробила висновки, що мене потрібно заспокоїти? "

Про булімію дружини

- Саша страждає булімією протягом восьми років. Мені було дуже неприємно, коли Маша просто сказала, що це булімія. Більшість людей навіть не знають, що це таке і вони не приділили час цього [в інтерв'ю]. Розшифрували, що таке булімія і все. Вони не зупинилися на темі, що це не тільки фізичний розлад особистості, а й психологічне включно. Людина живе у вічному стресі. Людина вічно не спокійний. Він завжди чогось боїться, завжди шукає, де б поїсти. В інтерв'ю вони дуже красиво подають, що "Я йому зізналася про булімію та він мене почав шантажувати". Як ти собі це уявляєш? Ти, моя кохана дружина, розповідаєш мені, що у тебе такі проблеми і я такий: "Ого, ось тут тобі хана". Чому вони не розповіли, що я сам дізнався про булімії і вона в стосунки зі мною зайшла з булімією? Пам'ятаю, як додому замовляється кілограм суші, я приїжджаю після проведення весілля - їх немає. Питаю "У нас були гості?". Вона: "Ні, хотіла просто поїсти". Потім я замовляю три піци, мені залишається два трикутнички. Я дізнався про її діагноз через два роки сам, залишивши диктофон в коридорі.

Що відбувається далі, коли я дізнаюся, що у неї є ця проблема? Я чую в запису, що людина замовляє їжу, їй приносять піцу, через 15 хвилин я чую звуки в туалеті. У мене пазли складалися протягом всього нашого життя. Тобі твоя дружина дозволяє ходити в туалет будинку? А мені було не можна. У мене поверхом вище була студія і я ходив в туалет там. Потім я вже зрозумів, що у неї унітаз призначався для іншого і їй було неприємно.

Про те, навіщо жили разом, незважаючи на проблеми в шлюбі

- По-перше, я думав що можна щось змінити. Я намагався її вмовити на те, щоб вона лікувалася. Я їй промовляв "твоя проблема - це моя проблема". Ми повинні її вирішити разом. Я пропонував поїхати за кордон, наша аудиторія звикла, що ми разом багато подорожуємо. Давай зробимо історію, що ми кудись поїхали. Якісь Сторіс наперед запишемо і будемо публікувати заднім числом. Знайдемо хорошу клініку, будемо лікуватися. Булімія не лікується ось так просто. Ось так просто я повертала їжу по 5-7 раз в день і ось так просто я перестала її повертати. Це так не працює, шлунок так не працює після 8 років хвороби. Потрібні професіонали, які допомогли б їй впоратися. Я був готовий бути з нею поруч, на що завжди чув: "Ти не той, з ким я буду це вирішувати".

Про образи

- В інтерв'ю вона говорить, що я її з нового року шантажував. Я з цим жив все життя, пропонував їй лікуватися. Дуже важливо проговорити це тут. Вона в інтерв'ю промовляє, що я бажав їй заробити рак шлунка. Знаєш, як це було? Вона мені в кімнаті каже: "Ти дно. Ти собі в цьому житті вже ні на що не заробиш, а я собі зароблю ще на двадцять будинків і двадцять салонів". Я їй у відповідь кажу: "Ти собі рак шлунка швидше заробиш, якщо не будеш лікуватися. Ось так це було сказано".

- Каже, що я назвав її "відром". Це ті речі які є образливими всім жінкам, тому що жінка, яка народила, вона автоматично бере ці образи на себе. Послухай, Слава, ти не розумієш, які приниження я пережив в цих відносинах. Тобі твоя жінка не говорила, що у тебе маленький член? [Мені так говорили] раз 10 за життя. Вона почала говорити мені це через два роки. Я її питаю: "Ну ти ж розумієш, що він не зменшився з моменту, коли ми одружилися? Ти ж виходила за мене". Зараз з цієї фрази можуть зробити мемчікі і я стану другий Івлеевой. У мене все добре з членом, я можу показати (сміється). Це був один з перших наших розмов. Вона сказала: "Я просто перестала тебе відчувати, тому не хочу зараз". Я кажу: "У сенсі?" Вона: "Ну розумієш, ти одужав і у тебе може лобок став товщі. Можливо, якби він став менше". Я в ці моменти хотів провалитися крізь землю. А потім чув це дуже багато разів.

Саша та Ігор Пустовіт

Саша та Ігор Пустовіт

Саша та Ігор Пустовіт були разом більше шести років. Фото: instagram.com/sashaabo

Про те, навіщо читав повідомлення в телефоні дружини

- Якби можна було посвітити ліхтариком в обличчя і розблокувати телефон, корпорація Apple оголосила б себе банкрутом моментально. Це було три місяці тому. Вона дивилася фільм, заснула. Я ж бачу, що салони відкриваються, що щось відбувається, а я встигаю заробляти собі тільки на рахунки, відкладати не встигаю. Я розумію, що не йде до того, щоб і у мене в результаті був якийсь бізнес, щоб і я став успішним. Йде все до того, що я як обслуговуючого [працівник]: привези, відвези, посидь з дітьми. Цей вчинок був неправильним з мого боку, але я не шкодую про це. Тому що я в результаті врятував себе цим. [У телефоні] я чітко читаю фразу, яка буде мене від сну. Її мама пише: "Знаєш, як каже твій тато, якщо йому щось не подобається - нехай іде на ** й з пляжу". Це дослівно. Я бачив листування, де мама її переконувати, що "Саша, так не можна. Потрібно лікуватися". Я десь давав собі звіт, що можливо, ще не все втрачено. Можливо, мама як би теж за сім'ю. Але я бачу, про що вони переписуються.... Гроші, гроші, гроші... А мені: "Нехай йде на ** й з пляжу". І тоді я зрозумів, що мені вже точно нічого робити в цих відносинах.

Про погрози і шантаж

- Це останнє, що мені залишалося. Мене обкрадають повністю. Ти просто невдячна в результаті. Ти пройшла зі мною весь цей шлях, ми зробили все це разом і тепер: "Давай заберемо це все". Я не боюся залишитися без грошей. Так без проблем, я повернуся вести весілля. Вона в інтерв'ю говорить, що я їй погрожую знайти її біологічного батька. Знаєш для чого? Вона не промовляє це. Мені здається, що з біологічним батьком там не все так просто. Я чув тільки її версію і версію її мами. Я був в якійсь афері. Мені тепер просто цікаво почути версію біологічного батька Саші, чому вони розлучилися.

Про туберкульоз дружини і про те, чи пропонував зробити аборт

- Ми ловимо неприємну фігню, як туберкульоз. Саша потрапляє в клініку. Термін вагітності приблизно два місяці. Їй приносять ящик антибіотиків, які вона повинна випити, тому що у неї в легенях вода. Це не відбулося за один-два дні, а місяць точно. Ми разом з нею і її мамою їздили в інститут генетики до Львова, щоб дізнатися разом, чи варто продовжувати цю вагітність або стоїть її перенести. Не дай Бог, комусь із вас пережити це. І зараз вона говорить, що я їй пропонував аборт. Хоча її мама також запитувала, чи будете ви йти до кінця. Ми сиділи в машині разом, засуджували це разом і їздили, щоб про це дізнатися у лікаря. А вона в інтерв'ю ось так от слайсами накидала "аборт хотів зробити", "сказав, що я відро" і т.д. - уточнив він. - Я, як і будь-яка нормальна людина, замислювався, в результаті виживе ця дитина чи ні. Ми приймали це рішення разом. І ми прийняли правильне рішення. Ми за це вдячні Богу. Я люблю Данила найбільше на світі. І ми всі були раді цій події. Навіщо ти дура, це промовила?

Мені зараз все одно, що скажуть люди. Знаєш, який буде перший коментар? "Він не мужик, тому що прийшов розповідати якісь деталі. Мужики себе так не поводять. Вони беруть волю в руку, йдуть і плачуть". Я прийшов заради того, щоб аудиторія вплинула і вилікувала мати моїх дітей.

Саша та Ігор Пустовіт були разом більше шести років. У подружжя двоє синів: Данило та Євген. В кінці червня Саша дала інтерв'ю Маші Єфросиніної про те, як стала блогером і поділилася подробицями особистого життя. Через кілька днів Пустовіт оголосила про розставання з чоловіком Ігорем. Розлучення пари призначений судом на 30 вересня. Вони будуть вирішувати питання не тільки опіки над дітьми, але розділ спільно нажитого майна.

Саша та Ігор Пустовіт виховують двох синів - Данила і Євгена

Саша та Ігор Пустовіт виховують двох синів - Данила і Євгена

Подружжя виховує двох синів - Данила і Євгена Фото: instagram.com/sashaabo

 

Новини по темі: новини блогерів Блогери