21 травня
Завантажити ще

Секс-символ «Танців із зірками» Артур Логай: У мене немає часу і бажання давати привід дружині для ревнощів

Секс-символ «Танців із зірками» Артур Логай: У мене немає часу і бажання давати привід дружині для ревнощів
Фото: «1+1»

- 26 вересня на «1 + 1» вас чекає гаряча латиноамериканська ніч, - інтригує Артур Логай.

У четвертому прямому ефірі «Танців з зірками» актор, зірка серіалу «Моя улюблена Страшко» разом з партнеркою Ганною Кареліною станцюють джайв під один з хітів Вєрки Сердючки.

Артура і Ганну з першого випуску називають фаворитами цього сезону, тому ми пішли вивідувати секрети їхнього успіху.

Весь вже не те що синій - свинцевий

- Артур, ви в цьому телесезоні просто купаєтеся в лаврах. У «Танцях із зірками» - в лідерах, глядачам подобається ваш Андрій в «Моя улюблена Страшко». Чи задоволені собою?

- Я дуже радий, що у мене все виходить.

- Ви ще й в компанію секс-символів потрапили, як сказала про вас в ефірі Іванна Онуфрійчук.

- Цей статус нічого не змінює: не робить з чоловіка чоловіка, не додає ніякої сексуальності. Це просто ярлик. Але, з іншого боку, приємно, адже це комплімент.

- У «Страшко...» ви майстерно ховаєтеся під маскою ловеласа і дуже гармонійно виглядаєте в цій ролі. Що вам в житті не властиво, на відміну від вашого героя?

- Ми абсолютно різні люди. Єдине, чим ми схожі, - і він веселий, і я веселий. На цьому, мабуть, і все.

- Просто люди часто перекладають риси кіногероя на актора. Їм здається, якись чоловік в кіно, такий і в житті.

- Тоді Ентоні Хопкінса треба посадити за роль Ганнібала.

- Чим вас залучили «Танці...»? Що ви хочете довести, показати? Заради чого берете участь?

- Мені запропонували - я погодився. Це класно. Хоча був здивований.

Те, що я хотів, наприклад, сам собі довести, що я щось можу, - так це я вже зробив. Перший-другий ефіри мені було важливо самому собі довести, що я можу, що у мене все вийде, трохи поднабрати впевненості.

Тепер же ми працюємо на хороший результат.

- І ви показуєте хороші результати, ви подобаєтеся публіці. Чи легко вам даються танці? Або синців все ж багато?

- Так, я весь вже не те що синій - свинцевий. Танці - дуже складна штука. З боку, може, це і виглядає легко, але насправді це далеко не так. З нами танцюють люди, які займаються танцями роками, і ти повинен якось з ними поруч стояти, намагатися своїми кінцівками зображати рухи в такт музиці.

Я захоплююся танцюристами. Те, що вони роблять зі своїм тілом, як вони вміють ним керувати, - це щось! Моя партнерка Ганна рухається від кінчиків пальців. Як вона це робить - просто не розумію.

Моя дружина завжди присутня в залі

- Глядачі називають вашу пару офігенною. Таке враження, що ви з нею знайомі дуже давно.

- Ми подружилися як тільки познайомилися на страті проекту. Аня теж трошки дивакувата, як і я. Вона відкрита, я відкритий - ось і все. Ми ж працюємо на один результат. До того ж, нам разом весело. Ми добре розуміємо один одного, можливо, тому і складається таке враження. Для мене було важливо, щоб моїм партнером була людина працьовита і відкрита, щоб ми були на одній хвилі. Так і вийшло.

- Ваша пара відразу збіглася або пробувалися ще з кимось?

- На пробах ми танцювали з різними танцівницями. Були ще дівчата, яких немає в проекті. І з Анею, звичайно ж.

- У коментарях під вашими виступами відзначають, що у вас з Анею дуже тісний контакт - обійми, поцілунки, мовляв, ви ведете себе дуже інтимно.

У чому інтимність поцілунку в щоку або в обіймах з партнеркою після танцю? Це підтримка.

- А хто ставить норму - де занадто, а де не дуже? У чому інтимність поцілунку в щоку або в обіймах з партнеркою після танцю? Це підтримка. Моя дружина завжди присутня в залі. На інтерв'ю Женя може стояти зліва від мене, просто її не видно в кадрі в цей момент.

- Не ревнує?

- Ні. Вона все розуміє. Ми фігачимо в залі як прокляті. Плюс у мене паралельно йдуть зйомки. У 5 або 6 ранку я їду на роботу і повертаюсь додому о 2 годині ночі. Жека розуміє, що я б точно не хотів, щоб мене зараз ревнували. І у мене немає ні часу, ні бажання давати привід дружині для ревнощів.

- До речі, коли в ваш день народження Іра Білик тицьнула вас обличчям у торт - не очікували?

- Не очікував. Але це було мило. Солоденьке я люблю. Тим більше, після танцю ми втратили багато вуглеводів, як раз смачно відновили баланс.

- Звертаючись до мами в ефірі, ви сказали, що ніколи не були хорошим сином. Потім розповіли про залежність до азартних ігор і як одного разу навіть винесли її прикраси. Мама пробачила?

- Напевно, у неї треба запитати. Але мені здається, так.

- Нові їй подарували?

- Саме те, що тоді було взято, їй повернули. Але повернув не я. А подарунки мамі роблю.

- А як вважаєте, чи треба виносити на публіку свої сімейні подружні історії удач або невдач? Це несе користь? Адже їх читають і діти.

- Приватне повинно бути особистим, як мені здається. Напевно, якщо відбувається щось таке, що виступає за всі рамки моралі і закону, про це потрібно заявляти - якщо це приниження, погрози, якщо людина шукає захисту.

Артура і Анну називають фаворитами сезону. Фото: «1 + 1»

Артура і Анну називають фаворитами сезону. Фото: «1 + 1»

У житті краще від можливостей не відмовлятися

- Пригадую наше інтерв'ю в листопаді 2014 року, і у нас було таке питання: «А якщо зі сценою не вийде, чим займетеся»? На що ви відповіли: «Немає слова« якщо ». Є час, мета і терміни, в які я повинен вкластися. Наприклад, через 5 років Артур Сергійович зніметься в якомусь гарному фільмі ». І вийшло ж - знялися, і не в одному! Артур Сергійович провидець, це щасливий випадок або робота над собою? Може, звичайно, це ще і наші інтерв'ю для вас щасливі.

- Ви мені нагадали - і аж мурашки по шкірі! Тому давайте будемо говорити - буде перемога в «Танцях...», через два місяці ми з Анею будемо тримати в руках переможний кубок. Нехай так буде.

Що ж стосується якою ціною? Роботою, постійною працею, пробивання стін... Звичайно, десь зіграло і творче везіння. Ніколи не скажу, що все зробив сам. У моєму житті завжди були люди, які в чомусь підказували, допомагали, підтримували, коли це було потрібно.

- Можете назвати себе щасливчиком?

- Дивлячись на своє життя, напевно, так. В азартних іграх мені не щастило, проте везе у житті (посміхається).

- У серпні ви вперше йшли по червоній доріжці Одеського кінофестивалю. І як відчуття?

- Було дуже хвилююче. Наступного разу хочеться йти по червоній доріжці вже не просто як запрошений гість, а як актор, виконавець однієї з головних ролей у фільмі, який ми будемо представляти на фестивалі.

- «Я хочу стати дуже сильним, популярним актором. І хочу стати хорошим татом », - говорите ви. Це можливо поєднати? Акторство ж займає багато часу.

- Можливо. Але, знову-таки, на все свій час і свій період. Зараз період дуже робочий. Відмовлятися від можливості поліпшити свою кар'єру дуже нерозумно. Взагалі в житті краще від можливостей не відмовлятися, якщо вони тобі даються.

А після «Танців...» і зйомок буду приділяти час сім'ї і сам відпочину. Потім, сподіваюся, буде нова цікава робота і проекти. Все циклічно і, як вже сказав, на все свій час.

- Як любите час з сім'єю проводити?

- У Германа і Льва різниця у віці - 3 роки. Молодший тягнеться до старшого, а у старшого вже трішечки свої інтереси. Кожен з них хоче уваги, і вони намагаються цю увагу кожен на себе перетягувати. Але мені в цьому питанні Женя допомагає. Поки я з одним, вона може іншого чимось захопити.

Їм обом можна читати - вони будуть уважно слухати казки. Влітку - це море або басейни, які є в межах міста, обидва обожнюють стрибати, плавати і пірнати. Люблять конструктори. Пацани - пацанячі ігри.

Логай намагається бути і хорошим актором, і хорошим татом. Із синами - старшим Германом і молодшим Львом. Фото: Інстаграм Логая

Логай намагається бути і хорошим актором, і хорошим татом. Із синами - старшим Германом і молодшим Львом. Фото: Інстаграм Логая

Я романтик, але не завжди

- Дружині робите романтичні вечори? Або ви не романтик?

- Я романтик, але не завжди (посміхається). Іноді хочеться лягти, обійняти і просто полежати. Або - поговорити, або - помовчати. Аби просто разом.

В силу моїх складних графіків за романтику відповідає Жека. Але іноді і вона каже: «Хочу кудись». І я такий: «Ок, зрозумів, значить, прийшов час крутити свою голову і щось вигадувати».

Коли ти знаходишся  18 годин на ногах в роботі, я без жартів кажу, це дуже складно. За останній час у мене немає і 10 хвилин, щоб сісти окремо від людей, вимкнути телефон і спокійно посидіти.

Все класно, мені подобається такий режим, це я зараз, напевно, себе трошки виправдовую щодо романтики.

- Але Жені з дітьми теж не просто, напевно.

- Старший син Герман живе окремо зі своєю мамою. Герман - мій син від моїх попередніх стосунків. А молодший Лев ходить в садок, так що у Жені є свій час.

- Раніше у неї в Інстаграмі було написано: «Дружина Тигра, мама Лева». Ви прям тигр у житті?

- Це просто жартівливе словосполучення. Шапки в Інстаграмі - це ж насправді технічна штука, яка допомагає в розвитку сторінки.

Ну і вона посміхається, бачите, ви про це запитали.

Мені вже страшно навіть вголос вимовляти: Артур Сергійович через 5 років буде популярним актором в США.

- Ну і на завершення - що буде з Артуром Логаєм через 5 років? Ми потім вам нагадаємо!

- Мені вже страшно навіть вголос вимовляти (сміється). Артур Сергійович через 5 років буде популярним актором в США.

- Тоді доведеться робити інтерв'ю у зумі.

- Якщо... Стоп, що не якщо, а коли це трапиться, тому що є мета і є можливості, я обов'язково прилечу і вам все розповім.

З дружиною Євгеном і сином Левом. Фото: Інстаграм Логая

З дружиною Євгеном і сином Левом. Фото: Інстаграм Логая