Завантажити ще

Андрій Доманський: У новому проекті ми покажемо, на що люди здатні заради кохання

Андрій Доманський: У новому проекті ми покажемо, на що люди здатні заради кохання
Фото: Телеканал «Інтер»

У суботу, 25 вересня, на телеканал «Інтер» повертається легендарний романтичний проект «Все для тебе», герої якого будуть говорити про свої почуття на очах у мільйонів глядачів, здійснювати заради коханої людини дивовижні вчинки, втілювати заповітні мрії і робити пропозицію руки і серця. «КП в Україні» поспілкувалася з ведучим нового проекту - Андрієм Доманським. Він розповів про особливості нової програми, подвиги заради кохання і секрети сімейної гармонії.

Намолена дата

- Андрій, яким буде новий проект «Все для тебе»?

- Романтичним. Адже «Все для тебе» - це не просто слова! Це вчинки заради любові! Герої проекту будуть долати свої страхи, освоювати нові професії, підкорювати недосяжні вершини і робити добрі справи. Все для того, щоб вразити кохану людину і почути заповітне "так".

«Все для тебе» допоможе і глядачам створити незабутню подію. По-перше, цей проект може підштовхнути їх зважитися на здійснення тієї самої пропозиції руки і серця. А по-друге, подумати, як це художньо оформити. Щосуботи ми будемо показувати, як цю подію зробити красивою і незвичайною.

До речі, дата прем'єри 25 вересня - намолена тому що в цей день ми з дружиною святкуємо таку неофіційну дату - початок наших стосунків. Тому я думаю, що в променях світла цієї дати і проект, який має безпосереднє відношення до взаємин, буде сповнений романтики.

- Разом з Мариною ви вже 11 років. Як будете відзначати річницю в цьому році?

- Дивитися всією сім'єю «Все для тебе». Хоча ні, в цю суботу ми нічого відзначати не будемо, тому що я буду на зйомках проекту. Буду забезпечувати радість ще одній закоханій парі.

- І все-таки зйомки закінчаться, ввечері ви повернетеся додому...

- І сядемо з Мариною втомлені на диван, обіймемося, наллємо один одному по келиху вина і будемо миролюбно дивитися на плоди своєї праці. За великим рахунком ми особливу увагу датам і цифрам не надаємо. Але, звичайно, я ніколи про них не забуваю. Такого не було, як в анекдоті про Потьомкіна, який забув про день народження Катерини II і через день пише: «Матінка-імператриця, третій день твій день народження святкуємо».

Пішов під каблук

- У чому секрет вашої сімейної гармонії?

- Дуже просто: пішов «під каблук». Цілком і повністю. Але при цьому я під каблуком у мудрої жінки, Марина Юріївна у будинку взяла все в свої руки. Вона теж намагається не зловживати цим, направляє мою енергію в потрібне русло. Це здорова кар'єрність у всьому.

- Які божевільні вчинки ви робили заради любові?

- Пам'ятаю, ще за часів моєї роботи на радіо, десь в 1994 році, подобалася мені одна дівчина. Вона дуже любила Філіпа Кіркорова. А мене на той момент прямо смикало від його пісень. Я, незважаючи на огиду, будучи ведучим на радіо, частенько ставив для неї пісню «Я піднімаю свій келих». Для мене це був дійсно подвиг.

- Чи вдалося вам десь відпочити цього літа?

- Ой, зараз відпочинок - це так складно: і матеріально, і ковідно. Ми провели тиждень в Туреччині, з'їздили з малими, позасмагали. І все, на цьому наші відпочинки закінчилися. В кінці жовтня, в період шкільних канікул, може, ще кудись виберемося.

- Чим останнім часом вас радують і дивують діти?

- Старший Василь вчиться в політесі на маркетолога і працює. Одеса, море, сезон. Десь офіціантом, десь екскурсоводом. Придумує тисячу і один спосіб, як заробити, не заглиблюючись в кримінальний кодекс (посміхається).

Ще син начебто завів серйозні відносини. Я кажу «начебто», тому що поки офіційно мені ніхто про це не говорив. Знає, що в даний момент я це не схвалю. В цьому випадку батьківська позиція не відрізняється особливою оригінальністю. Спочатку на ноги встанеш, самостійно крокувати зможеш в плані матеріального забезпечення себе і сім'ї, тоді і заводь відносини. У Артема зараз випускний клас, в наступному році вступати буде. Піде по медичній частині, напевно. У дочки старшої, Лади, теж випускний в наступному році. Її напрямок - гуманітарний. Дрібні - по школах. Наймолодша донька в наступному році в школу піде.