Завантажити ще

Блогер Софія Стужук показала своє тіло після схуднення

Блогер Софія Стужук показала своє тіло після схуднення

Українська інстаграм-блогер Софія Стужук розповіла, що за три тижні тренувань, правильного харчування, масажів і активного способу життя схудла на два кілограми. Хоч цифра на вагах не набагато меньші, але результат візуально помітний. Разом з Софією худла і її подруга. Про їх челендж Стужук розповіла в інстаграмі.

За цей рік мені було капець як важко прийняти нове тіло і нову вагу. Я ніколи так не виглядала раніше. Господи, та я навіть чоловікові говорила: «приcтpeли мене, якщо я буду важити більше 60 кг». Після того, як його не стало за 1,5 місяці десь прилипли 10 кг - зі мною такого ніколи раніше не було. Я все життя була в формі, і у мене ніколи не було «прецеденту» прям хyднути. Потім гормональний збій, булімія - так, я і це прожила за цей рік. 2 операції і коліно, постійні роз'їзди, - поділилася Софія.

У березні Стужук збільшила груди, хоча раніше наполягала на прийнятті свого тіла таким, яким воно є. Софія пояснила, що її думка змінилася і це нормально.

У квітні блогер зробила ринопластику. За словами Стужук, після збільшення губ її ніс став здаватися більше і вона захотіла це виправити. У серпні Софія заявила, що незадоволена результатами маммопластики - груди виглядають "жахливо ненатурально" і "схожа на кулі", тому вона відчуває себе "гумовою лялькою". Дівчина збирається робити ще одну операцію.

Софії Стужук 26 років. Вона одна з найпопулярніших українських блогерів в інстаграмі. На акаунт Софії підписані 5,6 млн чоловік. Її чоловік блогер Дмитро Стужук помер від коронавіруса 16 жовтня 2020 року. У пари народилося троє дітей: Давил, Лола і Олівія.