Завантажити ще

Анна Різатдінова про відсутність колег на вечорі, присвяченому Григорію Чапкісу: Він був не останньою людиною в нашому житті

Анна Різатдінова про відсутність колег на вечорі, присвяченому Григорію Чапкісу: Він був не останньою людиною в нашому житті
Фото: instagram.com/anna_rizatdinova

Українська гімнастка і призер Олімпійських ігор Анна Різатдінова в Сторіс неоднозначно висловилася про колег, які проігнорували вечір пам'яті і номер-присвята Григорію Чапкісу на "Танцях з зірками". Спортсменку засмутила, що з усіх учасників минулих сезонів проекту, крім танцюристів, на паркет вийшли тільки шість чоловік.

- Дуже здивувалася. Мені здається Григорій Миколайович Чапкіс був не останнім людиною в нашому житті, особливо, в житті професійних танцюристів. Мені здається це наше зобов'язання прийти і висловити свою вдячність цій людині. Зрозуміло, що у кожного з нас зайнятість, робота, сім'я. Але, чесно кажучи, я вчора взагалі не зрозуміла такої ситуації, - поділилася спортсменка в Інстаграм.

Раніше хореограф Ілона Гвоздьова розкритикувала організаторів шоу "Танці з зірками" через те, що вони не згадали маестро в першому випуску нового сезону. Після чого креативний продюсер програми Володимир Заводюк заявив, що весь сезон буде присвячений великому маестро.

Легендарний хореограф Григорій Чапкіс помер 13 червня 2021 року. До цього він був членом журі "Танців з зірками" в 1-3 і 7-8 сезонах.

28-річна Анна Різатдінова - українська гімнастка і бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Фіналістка сьомого сезону "Танців з зірками". Виховує сина від бізнесмена, екс-народного депутата Олександра Онищенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Танці з зірками-5": хто покинув шоу в третьому ефірі