Завантажити ще

У Німеччині визнали завершення пандемії коронавірусу в країні

У Німеччині визнали завершення пандемії коронавірусу в країні
Фото: REUTERS

Німецькі вірусологи заявили про завершення пандемії коронавірусу в країні. На їхню думку, цієї зими люди перенесуть нову хвилю захворювання впевнено. Про це пише "Tagesspiegel".

"За моєю оцінкою, цієї зими ми переживаємо першу ендемічну хвилю коронавірусу. Це означає, що пандемія закінчилася, - заявив керівник відділу вірусології берлінської клініки "Шаріте" Крістіан Дроссен.

За його словами, до кінця зими імунітет до коронавірусу у німців буде поширений і стійкий, що не дозволить вірусу масово поширюватися влітку. Вірусолог запевнив, що пандемія в країні закінчується.

Що стосується Китаю, Дроссен вважає, що саме відмова від політики "нульової толерантності" до коронавірусу призвела до нового спалаху захворювання, а ключовою помилкою стала непоінформованість китайців про вакцинацію.

А В ЦЕЙ ЧАС

Національна комісія охорони здоров'я Китаю оголосила, що з 8 січня туристів, які приїжджають до країни, не відправлятимуть на обов'язковий карантин. Фахівці вважають, що хвороба стала менш патогенною та поступово перетвориться на звичайну респіраторну інфекцію.

За даними "Reuters", у Китаї також знизять рівень обмежень через COVID-19 з найвищої категорії A до менш суворої категорії B. При цьому людям, які в'їжджають до Китаю, все одно доведеться складати ПЛР-тест за 48 годин до вильоту..