Завантажити ще

Ізраїль буде щепити від COVID-19 немовлят

Ізраїль буде щепити від COVID-19 немовлят
Фото: REUTERS

Щеплення робитимуть дітям з 6-місячного віку. Як повідомив Times of Israel із посиланням на директора з міжнародних відносин Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю Ашера Шалмона, вакцинація може розпочатися вже у квітні.

- В Ізраїлі зараз доступні вакцини для всіх у віці п'яти років і більше. Я вважаю, що до квітня це буде розширено для будь-якого віку старшого за шість місяців, - розповів Шалмон.

Його слова підтвердив епідеміолог, радник уряду з коронавірусу професор Надав Давидович. Він також зазначив, що батьки не повинні втрачати пильності.

– Діти часто набагато менше хворіють, ніж дорослі, але у них може бути PIMS (дитячий запальний мультисистемний синдром, наслідок COVID-19) та тривалий COVID, тому важливі вакцини, і для дітей до п'яти років будуть вакцини, – наголосив він.

Давидович додав, що "Омікрон" набагато заразніший серед дітей, особливо в порівнянні з первинною формою вірусу. Тому Ізраїль у майбутньому планує внести вакцинацію від коронавірусу до графіка вакцинації для дітей.

– Припускаю, що коли хвороба стане ендемічною, у нас будуть вакцини проти COVID у рамках регулярного графіка вакцинації, такого як MMR, тому люди, які народяться, отримають графік вакцинації разом з іншими вакцинами, – підсумував Давидович.

Наразі в Ізраїлі дозволено вакцинацію дітей від 5 років. Їм можна вводити препарати від Pfizer та BioNTech. Доза втричі менша, ніж для дорослого.