Завантажити ще

В Ізраїлі у вакцинованого чоловіка після захворювання на штам "Омікрон" розвинувся міокардит

В Ізраїлі у вакцинованого чоловіка після захворювання на штам
Фото: REUTERS

Випадок міокардиту при штамі коронавірусу "Омікрон" є «тривожною подією, про яку потрібно замислитися. Таку думку висловили лікарі Медичного центру Шиба у Тель-ха-Шомері, де лікують хворого, пише Times of Israel.

43-річного чоловіка госпіталізували для лікування коронавірусу. Там виявилося, що у хворого – міокардит (запалення серцевого м'яза).

- Ми вперше спостерігаємо подібне до Omicron. Ми уважно спостерігаємо за пацієнтом, який зараз перебуває в реанімації, - сказав експерт у галузі кардіології, професор Шломі Матецкі.

У лікарні додали, що чоловік одержав обидві дози вакцини від коронавірусу. Останнє щеплення йому зробили у серпні. Він був здоровим і без супутніх захворювань.

Раніше у ВООЗ заявили, що « Омікрон» не такий безпечний, як вважалося спочатку. Він призводить до зростання госпіталізацій та смертей.

Міокардит – ураження серцевого м'яза, міокарда. Зазвичай поразки носять запальний характер. Гострий міокардит як самостійне захворювання описується рідко, частіше спостерігаються вторинні міокардити як ускладнення інфекційних, інвазійних та токсичних хвороб, а також септичних процесів.