Завантажити ще

Вселенський патріарх Варфоломій захворів на коронавірус: що відомо про його самопочуття

Вселенський патріарх Варфоломій захворів на коронавірус: що відомо про його самопочуття
Фото: President.gov.ua

Патріарх Константинопольський Варфоломій заразився COVID-19. Про це повідомляє у п'ятницю, 24 грудня, грецька агенція церковних новин Romfea.

Коронавірус у патріарха виявили після чергового планового тестування.

Агентство зазначає, що раніше патріарх Варфоломій пройшов повний курс вакцинації і в даний час у нього виявляються лише легкі симптоми захворювання, тоді як "загальний стан є добрим".

Після встановлення діагнозу глава Фанара відвідав Центральну лікарню Стамбула для профілактичного огляду, подякував тим, хто турбується про його здоров'я, і закликав щепитися від коронавірусу.

18 грудня у рамках своєї закордонної поїздки зі Вселенським Патріархом зустрічався Петро Порошенко. А у серпні Андрій Павелко, повінчавшись у Стамбулі, подарував Варфоломію футболку збірної України з футболу.

Два місяці тому, 24 жовтня, Вселенського патріарха Варфоломія було доставлено до лікарні Університету Джорджа Вашингтона в США через погане самопочуття після тривалого перельоту. Єписком збирався очолити Божественну літургію в Софійському соборі Вашингтона та запровадити на посаду нещодавно призначених сенаторів Грецької православної церкви в Америці, але відчув себе погано.