Завантажити ще

Влада Ізраїлю заявила про початок п'ятої хвилі захворюваності COVID-19

Влада Ізраїлю заявила про початок п'ятої хвилі захворюваності COVID-19
Фото: REUTERS

У найближчі кілька тижнів в Ізраїлі очікується сплеск захворювань на  COVID-19. І це незважаючи на суворі карантинні заходи, вжиті країною, щоб не допустити поширення варіанта "Омікрон", повідомив прем'єр-міністр Нафталі Беннетт, слова якого цитує The Guardian.

За словами політика, наразі в Ізраїлі підтверджено 134 випадки «Омікрону». Загалом у суботу в Ізраїлі зафіксували 696 випадків зараження. У вересні в країні реєстрували понад 7000 випадків на день, але у жовтні кількість нових інфікувань впала до сотень.

Беннетт додав, що, незважаючи на невеликі цифри, «це дуже заразний варіант, який подвоюється кожні два-три дні, як ми бачимо у всьому світу». І порадив громадянам дотримуватися запобіжних заходів, наприклад, працювати з дому, і закликав посилити вакцинацію.

Для запобігання сплеску захворювань Ізраїль ще наприкінці листопада затвердив нові коронавірусні обмеження, згідно з якими іноземним громадянам забороняється в'їзд у країну на 14 днів, якщо вони не отримають спеціального дозволу урядової комісії.

Також в Ізраїлі розширено обов'язковий карантин для вакцинованих ізраїльтян, які прибувають з-за кордону. Люди, які повертаються з "червоних" країн, мають бути на карантині у певних державних готелях, доки вони не отримають негативний результат тесту на вірус.

Україна днями поповнила низку країн, у яких офіційно підтверджено наявність «Омікрону». Захворілий повернувся з ОАЕ.