Завантажити ще

У Держприкордонслужбі попередили про нові правила в'їзду до Польщі з 18 грудня

У Держприкордонслужбі попередили про нові правила в'їзду до Польщі з 18 грудня
Фото: Джошуа Воронецкі з pixabay.com.

У Державній прикордонній службі України повідомили про зміну правил в'їзду до Польщі з країн, які не належать до Євросоюзу. Подробиці повідомили у Фейсбуці Держприкордонслужби.

- 17 грудня 2021 року Рада Міністрів Республіки Польща ухвалила зміни у порядку пропуску громадян, які прибувають до Республіки Польща з-за меж Європейського Союзу (зокрема з України). Зокрема, доповнено категорію осіб, яким для в'їзду до Польщі не потрібний негативний результат тестування, - заявили у пості.

До цієї категорії входять:

  • діти віком до п'яти років;
  • особи, які складають випускні іспити у школах, ліцеях та вищих навчальних закладах, іспити, що підтверджують кваліфікацію професії, особи, що проводять екзаменаційні комісії та опікуни цих осіб;
  • громадяни, які перетинають кордон у межах виконання робіт (водії вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних суден, обслуговуючий персонал поїздів, члени екіпажу морських суден, особи, які працюють у медичних установах).

З 15 грудня 2021 року також набули чинності зміни щодо в'їзду до Польщі. Вони стосуються громадян, які прибувають до Республіки Польща з-за меж Європейського Союзу (зокрема з України).

- При перетині кордону особи повинні надати представникам Прикордонної служби Польщі, крім сертифікату про вакцинацію, результати негативного діагностичного тесту SARS-CoV-2, польською або англійською мовами, зробленого не раніше ніж за 24 години до перетину кордону, рахуючи з часу, коли цей тест було зроблено, - зазначили у ДПСУ.

Це не стосується учнів на території Польщі або в сусідній країні та опікунів, що їх супроводжують, а також дітей, які відвідують дитсадки в Польщі та сусідніх державах у супроводі опікунів.