3 жовтня
Завантажити ще

У кронпринцеси Данії діагностували COVID-19

У кронпринцеси Данії діагностували COVID-19
Фото: Don't know/wikimedia.org/wiki/

Кронпринцеса Данії Мері знаходиться на самоізоляції у палаці Фредеріка VIII в Амалієнборгу. Як повідомляється в заяві королівської сім'ї, позитивний результат тесту принцеса отримала у середу, 15 грудня.

- Її королівська високість наслідна принцеса отримала позитивний результат на COVID-19. Її королівська високість знаходиться в ізоляції у палаці Фредеріка VIII в Амалієнборгу. В інших членів сім'ї інфекції не виявлено, - наголосили у королівській сім'ї, додавши, що ситуацію з COVID-19 контролює агентство з безпеки пацієнтів.

Кронпрінцесі Данії Мері 49 років. Вона є дружиною спадкоємця датського престолу кронпринца Фредеріка, невісткою царюючої королеви Данії Маргрете II. У пари четверо дітей – Крістіан Вальдемар Анрі Джон, Ізабелла Генрієтта Інгрід Магрете, Вінсент та Йозефіна.

Напередодні прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін відмовилися від рекомендацій уникати тісних контактів з іншими людьми після зараження COVID-19, відвідавши натомість вечірку в нічному клубі. До цього міністр економіки Міка Лінтіля відвідав матч із флорболу між Фінляндією та Латвією, незважаючи на те, що йому порадили уникати контактів з іншими після інфікування COVID-19.

У вересні поточного року Данія першою в ЄС зняла всі обмеження. Данські органи охорони здоров'я схвалили цей крок наприкінці серпня, оскільки вірус "більше не становить серйозної загрози для суспільства" через високі показники вакцинації та низький рівень серйозних захворювань та смертей.

Новини по темі: Данія коронавірус у зірок