Завантажити ще

На гірськолижних курортах України обслуговуватимуть туристів лише з ковід-документами

На гірськолижних курортах України обслуговуватимуть туристів лише з ковід-документами
Фото: Антон Алексєєнко/bukovel.com

На гірськолижних курортах України будуть  обслуговувати туристів лише з ковід-документами. Про це йдеться у постанові головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна від 1 грудня.

"По можливості перевірку зазначених документів рекомендовано здійснювати під час заселення в готель/садибу, або під час придбання/обміну абонементу на гірськолижне катання та/або гірськолижне спорядження, або у спеціально організованих центрах перевірки документів", - йдеться у постанові, оприлюдненій на сайті МОЗ.

Мова про ковід-сертифікати, негативні ПЛР-тести та довідки про одужання. Гірськолижним курортам рекомендували після перевірки видавати туристам спеціальні значки, можливо, як наклейки, щоб уникнути повторного пред'явлення документів.

У закритих приміщеннях гірськолижного курорту туристи мають перебувати в масках, а на вимогу співробітників пред'явити ковід-документи.

У березні минулого року Буковель закрили на карантин. На той момент Івано-Франківська область знаходилась у "червоній" зоні, проте гірськолижний курорт продовжував приймати туристів.