14 липня
Завантажити ще

Від коронавірусу померла ведуча "АБВГДейки" та учасниця російських "Танців із зірками"

Від коронавірусу померла ведуча
Фото: vk.com\asmalovskaya

Російська актриса та телеведуча Христина Асмаловська померла від коронавірусу у 41 рік. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці її колега з дитячої телепрограми «АБВГДейка» Тетяна Черняєва.

За словами Черняєвої, причиною смерті став COVID-19. Асмаловська не вакцинувалася від коронавірусу.

"Її любили кілька поколінь маленьких телеглядачів, довіряли її авторитетові, такту, доброті… Ютуб надовго збереже її в пам'яті та разом із «Христиною Олексіївною» ще не одне покоління наших малюків готуватиметься до школи. Світла пам'ять світлій людині!" - написала колега покійної.

Асмаловська – учасниця російського шоу "Танці зі зірками". 2012-го Христина в дуеті з Маратом Башаровим посіла у проекті третє місце. Знімалася у серіалі "Ад'ютанти кохання" та в одному з епізодів "Моєї прекрасної няні" в ролі стюардесси. "АБВГДейку" вела з 2010 року.

Христина Іванова (справжнє прізвище Асмаловської) народилася 21 травня 1980 року у Москві. 2006-го закінчила РАТМ-ГІТІС. Професійна танцівниця, майстер спорту міжнародного класу зі спортивних бальних танців, триразова чемпіонка Росії серед професіоналів та триразова фіналістка чемпіонатів світу зі спортивних бальних танців серед професіоналів.

Раніше повідомлялося, що від коронавірусу померла актриса фільмів "Службовий роман", "Трембіта" та "Вічний поклик" Людмила Купіна.