9 червня
Завантажити ще

У Києві - антирекорд із захворюваності та смертей від коронавірусу

У Києві - антирекорд із захворюваності та смертей від коронавірусу
Фото: МОЗ Євген Малолєтка UNICEF

У Києві за останню добу станом на 2 листопада зареєстрували 1 738 випадків захворювання на коронавірус та 60 смертей від нього. Це максимальні значення від початку пандемії COVID-19. Про це свідчать дані прес-служби МОЗ.

Столиця поновила антирекорд, зафіксований 26 жовтня. Тоді за добу в місті зареєстрували 1 416 нових випадків коронавірусу, рекордні 54 особи померли, зокрема 1-річна дитина.

Серед інших регіонів України Київ 2 листопада на першому місці за летальними випадками та на 5-му за добовим приростом хворих.

За офіційними даними, у столиці наразі на коронавірус хворіють 24 644 особи, це 831 випадок на 100 тисяч жителів. Минулої доби одужали від коронавірусної хвороби 1 157 жителів столиці.

Загалом за увесь час пандемії у місті захворіло 261 535 осіб, померло – 6268, одужало – 230 623.

З 1 листопада у Києві діють обмеження "червоної зони". Більшість громадських місць (ТРЦ та непродовольчі магазини, кафе та ресторани, спортзали та басейни тощо) працюють лише за умови, що всі їхні співробітники та всі клієнти можуть пред'явити один із документів, що підтверджує вакцинацію, одужання чи відсутність захворювання.