Завантажити ще

У Великобританії літнє подружжя возз'єдналося через 100 днів у лікарні через коронавірус

У Великобританії літнє подружжя возз'єдналося через 100 днів у лікарні через коронавірус
Фото: facebook.com/TollesbyHallCareHome

Пара, яка прожила у шлюбі 66 років, возз'єдналася після 100-денної розлуки через коронавірус та госпіталізацію. Джордж і Джойс Белл потрапили до лікарні окремо через поганий стан здоров'я. Зрештою вони змогли одужати і їх виписали, а потім перевезли до палати будинку для людей похилого віку Tollesby Hall Care Home в Мідлсбро. 20 жовтня подружжю нарешті вдалося побачитися. Джойс, що оговталася від перелому стегна, розплакалася, коли нарешті змогла обійняти чоловіка.

- Не можу передати словами, наскільки це було чудово. Я сказала йому, що завжди буду поруч незважаючи ні на що. Він міцно обійняв мене і сказав, що ніколи більше не покине мене до кінця свого життя, – розповіла Daily Mail Джойс.

Їй наразі 87, а Джорджу – 89 років. Вони виросли в Мідлсбро і мешкали по сусідству. Юна Джойс захоплювалася юнаком, а її мама називала Джорджа "дурним хлопцем на мотоциклі".

Зрештою пара одружилася у церкві Святого Катберта на Ньюпорт-роуд, коли Джойс був 21 рік, а Джорджу – 23 роки. Коли подружжя запитали про секрет довгого шлюбу, Джойс відповіла: «Нехай вони роблять по-своєму, а ви повинні поступитися дорогою Джорджу».