25 червня
Завантажити ще

Вузи можуть перейти з 25 жовтня на дистанційне навчання

Вузи можуть перейти з 25 жовтня на дистанційне навчання
Фото: tj.sputniknews.ru

Через поширення коронавируса Міністерство освіти порекомендувало вищим навчальним закладам перейти на дистанційний режим навчання. Про це повідомив експерт з питань освіти Андрій Черних в Фейсбуці.

- МОН направив лист до вузів з рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання з 25 жовтня по 15 листопада, - повідомив Черних.

Раніше школи в ряді регіонів відправили учнів на осінні канікули раніше, ніж планувалося. Такі рекомендації дали в Міносвіти через ситуацію з поширенням коронавируса в Україні. У МОЗ запропонували і зовсім продовжити канікули ще на два тижні.

Ситуація з коронавірусів в Україні погіршується. За останню добу в нашій країні було зафіксовано два COVID-антирекорду - коронавірусів заразилися ще 22 415 нових випадків, а померли - 546 чоловік. У "червоній" зоні карантину вже знаходяться 5 областей - Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Одеська та Донецька області. Там діють найсуворіші заходи обмеження.

Також Кабмін посилив з 21 жовтня правила пасажирських перевезень - для поїздки літак, автобусом або поїздом повинні бути вакциновані 100% персоналу і пасажирів. Альтернатива вакцинації - негативний результат тесту на коронавірус, зроблений протягом 72 годин.