12 червня
Завантажити ще

Влада Мукачево розіграє серед вакцинованих авто, електросамокати і телевізори

Влада Мукачево розіграє серед вакцинованих авто, електросамокати і телевізори
Фото: pixabay

Мукачівська міська рада проведе акцію для городян, які отримали щеплення від коронавірусу. Вакциновані зможуть взяти участь у лотереї й поборотися за призи, головним з яких буде автомобіль Renault Duster. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У міській раді схвалили програму сприяння запобіганню та ефективній протидії гострій респіраторній хворобі COVID-19. Влада Мукачево стимулюватиме жителів міської територіальної громади щепитися від COVID-19", - зазначено у повідомленні.

Як відзначили в Мукачівській міськраді, окрім автомобіля городяни зможуть виграти електросамокат, велосипед або телевізор. Умовою участі в акції стане проходження повного курсу вакцинації від коронавирусу.

"1,2 мільйона гривень буде виділено на проведення акції "Вакцинуйся. Збережи життя". Призовий фонд акції - автомобіль Renault Duster, 15 велосипедів, 15 електросамокатів, 15 телевізорів. Участь в акції мають право взяти мешканці Мукачівської міської територіальної громади, які пройшли повний курс вакцинації", - підкреслили у відомстві.

З початку прищеплювальної кампанії в Україні неодноразово проводилися різні акції, щоб стимулювати громадян вакцинуватися від коронавірусу. У Києві в одному з пунктів вакцинації видавали квитки на футбольні матчі, а напередодні Дня незалежності МОЗ передало вакцинованим громадянам квитки на святковий концерт. У Дніпрі мер Борис Філатов надавав вакцинованим городянам безкоштовний проїзд у громадському транспорті та квитки в кіно, а мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пропонував вчителям премію за вакцинацію, а городянам - по 100 гривень на проїзд в електротранспорті.