Завантажити ще

МОЗ: якщо область перейшла до «червоної» зони, то 80-процентна вакцинація вчителів не допоможе

МОЗ: якщо область перейшла до «червоної» зони, то 80-процентна вакцинація вчителів не допоможе
Фото: Reuters

У тому випадку, якщо в Україні з'являться регіони в "червоній" зоні карантину, то школи в них зможуть працювати лише за умови обов'язкової 100-процентної вакцинації вчителів. Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла заступник міністра освіти Віра Рогова.

За її словами, 80-процентна вакцинація передбачена "помаранчевою" і "жовтою" зонами карантину. В такому випадку навчаюься всі діти - дошкільна, початкова, спеціальна, середня школи.

- Коли ж регіон переходить до "червоної" зони, то обов'язкова 100-процентна вакцинація вчителів. Якщо такого показника немає, то навчальний заклад перейде на дистанційну освіту, - додала Рогова.

Вона підкреслила, що мова йде про стовідсоткову вакцинацію всього колективу установи. Тільки за цієї умови зможуть працювати і дитсадки, і початкова, і спеціалізована школи.

З 23 вересня всі регіони України перейшли до «жовтої» зони карантину. При цьому деякі регіони виявилися на межі переходу до «помаранчевої» - в них перевищені показники госпіталізації пацієнтів і рівня захворюваності.