Україна піднялася на 13 місце у медальному заліку Паралімпіади-2024

Після другого дня Паралімпійських ігор у Парижі Україна піднялася у загальному заліку на 13 місце. У скарбничці нашої збірної 8 медалей, з яких – 2 бронзові, 5 срібних та 1 золото, пише OBOZ.UA.

Після 30 серпня Китай продовжує лідирувати у медальному заліку, здобувши 25 нагород, з яких 12 є золотими. На другій позиції знаходиться Великобританія із 15 медалями, включаючи 6 золотих. Третє місце нині займає Бразилія, маючи у своєму активі 12 медалей, 5 із яких – золоті.

На минулих Паралімпійських іграх у Токіо українська збірна здобула 98 медалей, серед яких 24 були золотими, що дозволило українським паралімпійцям підтвердити свої передові позиції у багатьох спортивних дисциплінах. У результаті Україна посіла шосте місце у загальному медальному заліку, що стало визначним досягненням у її спортивній історії.

• 28 серпня у Парижі стартували літні Паралімпійські ігри, які триватимуть до 8 вересня. Атлети зі 170 країн розігрують 549 медалей у 22 видах спорту. Україна на турнірі представлена ​​140 спортсменами у 17 дисциплінах.
  • 29 серпня Україна виборола першу медаль на Паралімпіаді-2024. Нагороду приніс нашій країні плавець Антон Коль. Плавець вирвав срібло на 100-метрівці на спині на класі S1.
  • 30 серпня український плавець Олександр Комаров став найкращим у фінальному запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S5. Спортсмен не лише приніс Україні першу золоту медаль, а й установив паралімпійський рекорд.

Новини по темі: Паралімпіада