9 серпня

16-річна гімнастка Онофрійчук посіла 9-те місце на Олімпіаді - це її дебют у дорослих змаганнях

16-річна гімнастка Таїсія Онофрійчук посіла дев'яте місце у фіналі особистого багатоборства на Олімпіаді-2024 у художній гімнастиці. Українка закінчила змагання на передостанньому місці з результатом 128.400 бала, передає "Суспільне. Спорт".

• 🥇Дар'я Варфоломєєв (Німеччина) — 142.850 бала
  • 🥈Боряна Калейн (Болгарія) — 140.600
  • 🥉Софія Раффаелі (Італія) — 136.300

• 9. Таїсія Онофрійчук (Україна) — 128.400

У першій вправі українка невдало зловила обруч наприкінці програми, не вхопивши його після виконання перекату. Онофрійчук отримала 30.400 бала і посіла 9-те місце. У другій вправі Таїсія впустила м'яч, через що отримала 30.900 бала і останню, десяту, сходинку. У третій вправі Онофрійчук отримала 34.150 бала, а в четвертій зі стрічкою - 32.950 бала.

Онофрійчук є наймолодшою українською учасницею Олімпіади в історії художньої гімнастики. Для Таїсії це був дебют не лише на Олімпійських іграх, але й загалом у дорослих змаганнях. У кваліфікації українська гімнастка посіла четверте місце, заробивши 135.75 бала. Це при тому, що декілька місяців тому мало хто вважав Онофрійчук претенденткою навіть на поїздку на Олімпіаду до Парижа.

Чемпіонкою стала гімнастка з Росії Дар'я Варфоломєєв, яка з 2018 року представляє Німеччину. Дівчина народилася у Барнаулі, починала спортивну кар'єру в Росії. У віці 15 років почала виступати за Німеччину. Дар'я мала німецьке коріння та німецький паспорт з народження.

Фото
Фото
09 Серпня18:54
  • 9 серпня Україна кваліфікувалася до групового фіналу Олімпіади-2024 з художньої гімнастики. Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна та Марія Височанська посіли третє місце у кваліфікації з результатом 68.950 бала. Фінал відбудеться 10 серпня о 15:00 за київським часом.

• 9 серпня каноїстки Лузан та Рибачок завоювали срібну медаль Олімпійських ігор в Парижі.
  • Наразі Україна займає 15-те місце у турнірному заліку - три "золота", чотири "срібла" та чотири "бронзи". Лідирують США (103 медалі), Китай (74) та Австралія (46).

Новини по темі: гімнастика олімпіада 2024