Україна зупинилася за крок від "бронзи" жіночих парних четвірок на Олімпіаді в академічному веслуванні

Україна зупинилася за крок від

Україна зупинилася за крок від другої медалі Олімпійських ігор-2024. Екіпаж Євгенії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової фінішував п'ятим у фіналі, повідомляє "Суспільне. Спорт".

Україна безпосередньо кваліфікувалася до фіналу жіночих парних четвірок на Іграх у Парижі. За результатами відбору українки стали другими у своєму заїзді.

Головними суперницями України у фіналі жіночих парних четвірок у боротьбі за медалі були китаянки - олімпійські чемпіонки Токіо-2020, а також команди Великої Британії та Нідерландів - чемпіонки та віцечемпіонки останньої світової першості. Перші 500 метрів українки подолали другими - поступалися лише Нідерландам. Однак вже на половині дистанції програли позицію представницям Великої Британії.

Українські веслувальниці продовжували втримувати третє місце перед заключними 500 метрами дистанції. Але на останніх метрах дистанції не втримали її та зрештою стали п'ятими, пропустивши вперед Німеччину та Швейцарію.

Новини по темі: олімпіада 2024