Україна програла Румунії на старті Євро-2024 з рахунком 0:3

Україна програла Румунії з рахунком 0:3 на старті чемпіонату Європи-2024 з футболу. Про це повідомило Суспільне Спорт

Один гол Україна пропустила у першому таймі та ще два -  у другому. Це друга найбільша поразка українців на рівні Євро.

Також у другому таймі глядачі масово скаржились на трансляцію MEGOGO. Сервіс вже перепросив за "технічні незручності". Ймовірною причиною назвали погіршення погоди.

Олександр Зінченко прокоментував розгромну поразку від Румунії на старті чемпіонату Європи з футболу.

- Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють те, що сталося, потрібно показати нашу реакцію в наступній грі, — сказав він після матчу в Мюнхені.

Наступний матч Україна зіграє проти Словаччини у п'ятницю, 21 червня. Напряму у плей-оф Євро вийдуть дві найкращі команди групи.