0
Завантажити ще

Біатлоністка Меркушина здобула золото юніорського чемпіонату світу

На юніорському чемпіонаті світу 2024 року в Отепя (Естонія) 19-річна біатлоністка Олександра Меркушина із Закарпаття перемогла у мас-старті на 9 км серед дівчат за участю 60 спортсменок. Про це повідомила пресслужба Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної.

– Вітаємо нашу юну чемпіонку, її батьків-тренерів Ірину та Олега Меркушиних, а також усю біатлонну збірну України, – йдеться у повідомленні НОК.

Меркушина допустила по одному промаху на перших двох стрілянинах, але потім бездоганно вразила всі десять мішеней. У завершальному колі вона продемонструвала вражаючий виступ і першою перетнула фінішну межу, обігнавши лідера, француженку Лолу Бюжо, всього на 1,9 секунди після останньої стрілянини.

Інші українські спортсменки Ксенія Приходько та Вікторія Хвостенко посіли 13-те та 41-ше місця відповідно.

1. Олександра Меркушина (Україна) – 28.17,2 (2 промахи).

2. Лола Бужо (Франція) - +1,9 (1).

3. Карлотта Гаутеро (Італія) - +11,1 (2).

13. Ксенія Приходько (Україна) – +1.23,9 (0).

41. Вікторія Хвостенко (Україна) – +3.10,7(4).

Ця перемога стала для Меркушиної третьою в її кар'єрі на юнацьких чемпіонатах світу після двох бронзових медалей минулого року.

• 25 лютого у Варшаві на другому етапі Відкритого кубка Європи з дзюдо збірна України виграла дві медалі: золото завоював Микита Голобородько у ваговій категорії до 66 кг, перемігши у фіналі Сердара Рахімова з Туркменістану, а бронзу здобула Анастасія Антіпіна. Анастасія Чижевська та Юлія Гребеніжко посіли п'яте місце.
  • 20 лютого Анастасія Маневська втретє у кар'єрі стала віцечемпіонкою Європи з важкої атлетики, вона виборола срібло у ваговій категорії до 87 кг.