0
11 травня

Українська молодіжна збірна з футболу розгромила Люксембург 4:0 у відборі на Євро

Молодіжна збірна України з футболу обіграла Люксембург у відборі на молодіжне Євро із розгромним рахунком 4:0. Поєдинок проходив в іспанському місті Мурсія. Це вже четверта перемога українців у відборі на Чемпіонат Європи-2025 U21. Про це повідомила Українська асоціація футболу.

Перший гол у ворота суперника на 35-й хвилині забив Владислав Ванат. Ще три голи українці забили у другому таймі - Арсеній Батагов (64), Назар Волошин (66), Ігор Краснопір (74).

Наразі українці піднялися на перше місце у турнірній таблиці групи F. Наступний і останній матч молодіжна збірна України зіграє 21 листопада проти Азербайджану. Відбір на Молодіжний чемпіонат Європи з футболу-2025 закінчиться 19 листопада.

Влітку 2023 року українська "молодіжка" вдруге в історії вийшла до півфіналу Євро та здобула путівку на олімпійський футбольний турнір-2024.