0

"Шахтар" втретє в своїй історії обіграв "Барселону"

«Шахтар» обіграв «Барселону» у четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів з рахунком 1:0. Єдиний гол у першому таймі забив форвард української команди Данило Сікан на 40-й хвилині. Матч пройшов у Гамбурзі (Німеччина).

Це була дев'ята зустріч "Шахтаря" та "Барселони" та третя перемога українців. Востаннє гірники перемагали каталонців у грудні 2008 року в останньому турі групового етапу ЛЧ.

25 жовтня у третьому турі групового раунду ЛЧ "Шахтар" програв "Барселоні" з рахунком 2:1. Це була їх перша зустріч з 2011 року.

Наступний матч "Шахтар" зіграє проти бельгійського "Антверпена" 28 листопада. Перемога над "Барселоною" стала другою в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів.

Участь "Шахтаря" у Лізі Чемпіонів відбувається на фоні зміни головного тренера. 16 жовтня "Шахтар" достроково звільнив 54-річного нідерландця Патріка ван Леувена, а 24 жовтня призначив на його місце 52-річного хорвата Маріно Пушича.