0
Завантажити ще

Геращенко виграла етап Діамантової ліги в Польщі, у Левченко — бронза

Ірина Геращенко виграла етап Діамантової ліги в Польщі, а Юлія Левченко завоювала "бронзу". Також вони отримали перші олімпійські ліцензії України в стрибках у висоту. Про це 16 липня повідомило Суспільне Спорт.

Етап Діамантової ліги у Хожуві стартував з жіночого турніру зі стрибків у висоту. Участь у турнірі взяли три українські спортсменки. Чинна чемпіонка Діамантової ліги 21-річна Ярослава Магучіх не змогла вчасно дістатися Польщі через затримання та скасування свого літака.

28-річна Ірина Геращенко за спробами виграла етап. Лише вона з першої спроби подолала олімпійську нормативну висоту в 1.98 метра. Друге місце зайняла 26-річна Нікола Оліслагерс з Австралії.

Також на турнірі Геращенко, 25-річна Левченко та 27-річна Марина Бех-Романчук здобули іменні ліцензії на Олімпіаду-2024.

Бех-Романчук здобула "срібло" на етапі Діамантової ліги у секторі для потрійного стрибка. У п'ятій спробі вона показала результат 14.70 метра. Для Бех-Романчук відбір на Олімпіаду у потрійному стрибку став першим у кар'єрі. Перед цим вона виступала на двох Іграх у стрибках у довжину.

Геращенко вдруге в кар'єрі виграла етап Діамантової ліги. Вперше це сталося у 2021 році в американському Юджині. Левченко перестрибнула планку в 1.98 метра вперше з 2020 року. Наступний етап Діамантової ліги з жіночими стрибками у висоту відбудеться 21 липня у Монако.

29 травня Ярослава Магучіх виграла етап Діамантової ліги в столиці Марокко Рабаті з найкращим результатом сезону у світі. 21-річна легкоатлетка з Дніпра замовила висоту 2.01 м та взяла її з першої спроби.