0

Магучіх виграла етап Діамантової ліги в Марокко з найкращим результатом сезону у світі

Ярослава Магучіх виграла етап Діамантової ліги в столиці Марокко Рабаті з найкращим результатом сезону у світі. 21-річна легкоатлетка з Дніпра замовила висоту 2.,01 м та взяла її з першої спроби. Про це повідомило "Суспільне Спорт".

Магучіх показала найкращий результат сезону у світі, також українка залишається єдиною спортсменкою у світі, яка у 2023 році стрибала два метри й вище. Це також рекорд турніру в Рабаті. Попередній був встановлений у 2011 році, тоді хорватська легкоатлетка Бланка Влашич стрибнула на 1,97 м.

Бронзова призерка літніх Олімпійських ігор 2020 року Ярослава Магучіх захистила титул переможниці у Рабаті, вона виграла цей етап Діамантової ліги й у 2022 році.

28-річна киянка Ірина Геращенко взяла висоту 1,91 м та зайняла друге місце. 25-річна уродженка Бахмута Юлія Левченко посіла шосте місце з результатом 1,81 м.

27-річна стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук відкрила сезон Діамантової ліги "сріблом" на другому етапі в Рабаті. У потрійному стрибку вона посіла друге місце з результатом 14,65 метра. Перше місце зайняла кубинка Леяніс Перес Ернандес, перевершивши Марину Бех-Романчук на 26 сантиметрів (14,84 метра).

Для Бех-Романчук це був перший старт літнього сезону. Українка не змагалася із середини лютого, зазнавши травми після двох "бронзових" турнірів у приміщенні в Німеччині та Франції.

Діамантова ліга – найпрестижніший комерційний старт у легкій атлетиці.