Завантажити ще

Перша ракетка України Ангеліна Калініна програла стартовий матч на “Ролан Гаррос”

Перша ракетка України Ангеліна Калініна програла стартовий матч на “Ролан Гаррос”
Фото: instagram.com/angie_kalinina

Перша ракетка України Ангеліна Калініна (WTA, 26) програла свій стартовий матч на “Ролан Гаррос” та завершила виступ в одиночній сітці на Відкритому чемпіонаті Франції. У вівторок, 30 травня, 26-річна тенісистка програла 20-річній француженці Діан Паррі (WTA, 79), повідомив "Укрінформ". Суперниці провели на корті 1 годину 23 хвилини. Результат матчу - 0:2 (2:6, 3:6).

Це була третя зустріч тенісисток – Калініна програла вперше. Також українка не змогла повторити свій найкращий результат на "Ролан Гаррос" (друге коло), який вона показувала у попередніх двох сезонах.

У другому раунді «Ролан Гаррос» Діан Паррі зустрінеться з 16-річною росіянкою Міррою Андреєвою. Ангеліна Калініна продовжить грати на "Ролан Гаррос" у парному розряді. 31 травня вона виступить у парі з 32-річною румункою Іріною-Камелією Бегу.

Відкритий чемпіонату Франції з тенісу проходить у Парижі 22 травня - 11 червня. Призовий фонд турніру “Великого шлему” - 19 804 000 євро. 28 травня з “Ролан Гаррос” вибула 20-річна українка Марта Костюк. У стартовому матчі вона програла другій ракетці світу 25-річній білорусці Аріні Сабаленко. Водночас 29 травня 28-річна експерша ракетка України Еліна Світоліна перемогою стартувала на "Ролан Гаррос". У двох сетах вона здолала 29-річну італійку Мартіну Тревізан.

Новини по темі: теніс