0

Світоліна піднялася на 316 позицій у світовому рейтингу після перемоги над росіянкою

Еліна Світоліна піднялася на 316 позицій у світовому рейтингу. Про це свідчать дані офіційного сайту Жіночої тенісної асоціації WTA.

28-річна тенісистка з Одеси піднялася на 192-ге місце після перемоги над росіянкою Анною Блінковою у фіналі турніру у Страсбурзі. Тиждень тому Світоліна була на 508-й позиції. Завдяки перемозі вона повернулася у ТОП-200.

Жіноча та чоловіча тенісні асоціації, WTA та ATP відповідно, оновили свої рейтинги за підсумками попереднього змагального тижня. Перша ракетка України, 26-річна Ангеліна Калініна, втратила одну позицію та опустилася на 26-те місце.

20-річна Марта Костюк залишилася на 39-й позиції. 33-річна Леся Цуренко та 29-річна Катерина Байндль втратили по три позиції й опустилися на 66-те та 83-те місця відповідно.

Лідирувати в рейтингу продовжує 21-річна польська тенісистка Іга Свьонтек, другою йде 25-річна білоруска Аріна Соболенко, трійку лідерів замикає 29-річна американка Джессіка Пегула.

27 травня Еліна Світоліна виграла змагання серії WTA у Страсбурзі з призовим фондом 259 тисяч доларів. Для неї це 17-й виграний титул WTA за кар'єру. Світоліна виграла свій перший трофей після повернення у теніс. Спортсменка переривала участь у змаганнях через вагітність і народження дитини. Для України це був другий виграний турнір у сезоні WTA 2023 року. Першу перемогу на змаганнях такого ж рівня здобула Марта Костюк, яка в березні виграла турнір в Остіні.