0
27 квiтня

Українка Еліна Світоліна виграла перший після декрету турнір серії WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у ґрунтовому турнірі серії WTA 250, який проходить у французькому Страсбурзі. Про це пише " Sport ".

У двох сетах Світоліна декласувала представницю Росії Ганну Блінкову (WTA 66) за 1 годину та 30 хвилин. Із самого початку Світоліна повністю контролювала ситуацію.

У першому сеті українка одразу зробила брейк, виграла свій гейм та ще раз перервала подачу своєї суперниці. Потім, однак, стався невеликий спад, коли українська тенісистка програла два гейми поспіль, але згодом вона змогла повернути все на свої місця. З рахунка 3:2 на користь Світоліна вона домінувала на корті, виграла чотири гейми поспіль і закрила першу партію на свою користь.

У другому таймі Еліна зробила брейк у першому геймі, після чого виграла свою подачу у 2-му, у якому дівчата провели 28 поінтів. Потім Еліна знову здригнулася, пішли 3:2, 4:3, але та комфортна перевага у 2 брейки, яку Світоліна забезпечила собі на старті партії, дозволило їй продовжувати шлях до заслуженої перемоги.

Українська тенісистка Еліна Світоліна у 20-те вийшла у фінал турніру WTA і здобула свій 17-ий титул. У шостому фіналі на ґрунтовому корті Світоліна здобула перемогу, не зазнавши жодної поразки у фіналах на цьому типі корту. Цей титул став для Світоліної першим із серпня 2021 року, коли вона стала переможницею турніру в Чикаго.