0

"Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, розгромивши "Реал" із рахунком 4:0

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів завершився перемогою "Манчестер Сіті" проти мадридського "Реала". Поєдинок завершився з рахунком 4:0. Про це повідомляє Sportarena.

Як пише видання, вже на початку першого тайму господарі поля встановили комфортну перевагу, коли Бернарду Сілву зробив дубль. Після перерви "Манчестер Сіті" продовжив своє домінування й закріпив розгром завдяки автоголу Едера Мілітано.

У компенсований час ще один гол був забитий Хуліаном Альваресом. Український воротар Андрій Лунін, який виступає за "Реал", не був задіяний під час матчу.

У першій зустрічі ці команди зіграли внічию з рахунком 1:1. У фіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" зустрінеться з "Інтером", який напередодні здобув перемогу над "Міланом" із рахунком 1:0. Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 10 червня.