0

Провальний старт Мессі в ПСЖ: три матчі, нуль голів, нуль передач

Аргентинський геній Ліонель Мессі знов не відзначився результативними діями в матчі за ПСЖ.

Його команда обіграла "Ліон" з рахунком 2: 1, переможний гол парижан був забитий після заміни Мессі, який покинув поле на 76-й хвилині зустрічі.

Це вже третя гра Мессі за ПСЖ, і поки що на його рахунку немає жодної результативної дії. Раніше Лео зіграв 25 хвилин проти "Реймса" (2: 0) і провів всі 90 хвилин у грі Ліги чемпіонів з " Брюгге " (1: 1).

Хоча варто відзначити, що в грі з "Ліоном" Лео виглядав пристойно. У першому таймі у аргентинця були два моменти: спочатку після витонченої п'яти Неймара він вийшов на ударну позицію, але "Ліон" врятував Антоні Лопеш. Трохи пізніше Лео зарядив у поперечину зі штрафного.

Наставник парижан Маурісіо Почеттіно замінив співвітчизника на 76-й хвилині - замість Мессі на поле вийшов Ашраф Хакимі. Але Лео дії коуча вивели з себе: він демонстративно пройшов повз Почеттіно, відмовившись потиснути йому руку.