Завантажити ще

Під час землетрусу у Туреччині загинув воротар відомої команди

Під час землетрусу у Туреччині загинув воротар відомої команди
Фото: https://www.facebook.com/yenimalatyaspor

Масштабний землетрус на південному сході Туреччини забрав життя вже більш ніж 7800 людей. Однією з жертв найстрашнішого стихійного лиха став воротар турецького футбольного клубу "Єні Малатьяспор", який виступає у Першій лізі турецької першості.

Землетрус забрав життя Ейюпа Тюркаслана. 28-річний футболіст опинився під завалами разом зі своєю дружиною. Дружину гравця рятувальникам вдалося дістати з-під завалів та врятувати, а коли дісталися самого гравця, було пізно.

– Наш воротар Ахмет Ейюп Тюркаслан загинув, потрапивши під обвал внаслідок землетрусу. Спочивай з миром. Ми не забудемо тебе, прекрасна людина, - заявили на сторінці клубу "Єні Малатьяспор" у соціальній мережі Facebook.

Ейюп Тюркаслан був уродженцем Газіантепа, який дуже постраждав від землетрусу. Свою футбольну кар'єру Ейюп розпочинав у складі місцевої команди. Дебютував на професійному рівні у 2013 році у складі "Бугсашспору", за який провів 40 матчів у кар'єрі.

Пізніше перейшов до клубу Суперліги "Османліспор", але там розвинути успіх не вдалося. Пішов на зниження, в "Умранієспор", а потім опинився в "Єні Малатьяспорі".
За свою кар'єру воротар провів 94 матчі, в них він пропустив 122 голи.