5 червня
Завантажити ще

ФІФА закликала всі асоціації присвятити тиждень пам'яті Пеле

ФІФА закликала всі асоціації присвятити тиждень пам'яті Пеле
Фото: БЕНУА ТЕССЬЄ/REUTERS

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) звернулася до 211 асоціацій починати всі футбольні матчі з хвилини мовчання на згадку про померлого Пеле. Про це повідомляє американський телеканал " Sky News ".

- ФІФА закликає всіх організаторів змагань дотримуватися хвилини мовчання перед кожним футбольним матчем у вихідні та наступного тижня, - йдеться у повідомленні.

За даними журналістів, до відповідних домовленостей уже дійшли клуби англійської Прем'єр-ліги. Перед найближчими матчами буде проведено хвилину мовчання, а гравці вийдуть на поле з жалобними пов'язками, вшанувавши пам'ять легенди футболу.

Про смерть бразильського футболіста Пеле стало відомо 29 грудня. З 2021 року він боровся з онкологією та останні місяці свого життя провів у лікарні. Король футболу помер у віці 82 років.

2 січня у місті Сантос на клубному стадіоні "Вілла Белміро" пройде церемонія прощання з Пеле, а наступного дня його поховають на вертикальному цвинтарі Memorial Necropole Ecumenica, де задовго до смерті футболіст отримав місце. Влада Бразилії оголосила в країні триденну жалобу Пеле.