0

Аргентина першою пройшла у фінал ЧС-2022, розгромивши Хорватію

Збірна Аргентини обіграла команду Хорватії у півфіналі Чемпіонату світу з футболу-2022 з рахунком 3:0. Здобувши перемогу, аргентинці вийшли у фінал турніру. Про це пише "Sportarena".

На 34-й хвилині поєдинку Ліонель Мессі реалізував пенальті. Завдяки цьому взяттю воріт Мессі встановив новий рекорд із голів за збірну Аргентини на чемпіонатах світу. Другий гол був забитий аргентинцями через 5 хвилин після першого - Альварес реалізував вихід віч-на-віч з Ліваковичем.

У другому таймі збірна Аргентини відзначилася знову - Мессі викотив м'яч у майже порожні ворота Альваресу. Таким чином, аргентинці закріпили свою перемогу та зуміли пройти у фінал ЧС-2022.

За Аргентина всю історію Чемпіонату світу з футболу збірна Аргентини пройшла у фінал вшосте. Двічі альбіселесте вигравали світову першість — у 1978 та 1986 роках. Другий фіналіст ЧС-2022 визначиться 14 грудня у матчі Франція - Марокко, а вирішальний матч турніру у Катарі відбудеться 18 грудня.